Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Edirnekapı Şehitliği Ziyareti....

arkadaşlar malesef haber yarınki gazeteye yetişemiyormuş. koşuşturmadan bugüne ayarlayamamışlar. yarın koyulması için bastıracağım.

kusura bakmayın, malesef çok da elimde değil ama yine de kovalıycam. bir sonraki gün haberin çıkacağına inanıyorum

Az evvel numberone fm de dinledim "araba clublerinin bir araya gelmesi ile oluşan 300 araçlık konvoy edirne kapı şehitliği önünde gösteri yaparak polisin uyarıları ile sessizce dağıldılar " dedi

bu ulkede hıc bır basarı cezasız kalmaz .
bu felsefeyle ıleryen bır mılletız o yuzden dunku olay cok ılgı cekıcegını sanmıyorum bızım memleketımızde halkın sesı ne zaman dınlendıkı dun dınlensın bız sadece yapılması gereken gorevı sehıtlerımızı unutmadıgımızı unutmıcagımızı gostermemız ıcın gereklıydı ....

haberlerde gecen gun sehıt annelerın bırı o kadar guzel konustukı gıdıp sarılasım geldı
''keske ben oglumu askere gondermeseydım ... onun yerıne daga gondersem buraya bayraga sarılı tabutu gelıcegıne kahraman gıbı dımdık gelırdı gelenler gıbı '' o ananın sucsuz olan oglunun canını alanlar ta nıcelerı gıbı sımdık ulkeye yuruyerek gırdıler davullu zurnalı eglenerek bayram gıbı gırdıler yakında askere bıle alınacak olan bu kısılerı bagrına basanlar yuzunden bu ulke kaos'a gıdıcek ....

---------- Post added at 08:50 ---------- Previous post was at 08:35 ----------

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/12777546.asp?gid=229

gazete yenı geldı 28 sayfada yazılmıs baska gazetede var mı bılmıyorum .....

Ewet kalabalik bir topluluktuk olusturduk umarim amacina ulasir gonul ister bizim katilim oranimiz kalabalik olalim ama arada. Her zaman oluyo bu durumlar bu arada. Donuste keske geldigimiz gibi donseydik! Dogusum sagol burada beni alio goturdugun icin

ayip ediyosun kardesim ne demek...

umarım herkesin yapmaya çalıştığı gibi gerekli yerlere sesimizi duyurabilmişizdir teşekkürler tekrar herkese

Burda ne desem bilemiyorum çünkü ben pcmin arızası nedeyle siteye giremiyordum ama şimdi şehitlik ziyaretini görünce hem üzüldüm hemde sitem ettim SCW ye çünkü sözkonusu şehitlik ziyareti ise benim için gerisi teferruattır.. Benim telefonum bazı arkadaşlarda var arayabilirlerdi ama arayıp haber bile vermediler yoksa koşa koşa gelirdim...

Çünkü ordaki kahramanların yaşadıklarını yaşamayanlar kolay kolay bilemez...

Bu vatan kolay kazanılmadı çok şehit verildi halada veriliyor bizler ay yıldızlı bayragımız için vatanımız için şehit olmaya halen hazırız...

Burda ne desem bilemiyorum çünkü ben pcmin arızası nedeyle siteye giremiyordum ama şimdi şehitlik ziyaretini görünce hem üzüldüm hemde sitem ettim SCW ye çünkü sözkonusu şehitlik ziyareti ise benim için gerisi teferruattır.. Benim telefonum bazı arkadaşlarda var arayabilirlerdi ama arayıp haber bile vermediler yoksa koşa koşa gelirdim...

Çünkü ordaki kahramanların yaşadıklarını yaşamayanlar kolay kolay bilemez...

Bu vatan kolay kazanılmadı çok şehit verildi halada veriliyor bizler ay yıldızlı bayragımız için vatanımız için şehit olmaya halen hazırız...

Engin abi üzüntünü anlıyabiliyorum. Yalnız sana SCW forumu üstünden haber verilmiş zaten kendin diyorsun PC'im arızalıydı diye. İnsanlar seni aramayı düşünememiş olabilir bu insanlık halidir. Herkez unutabilir. Telafisi mutlaka olacaktır.

en kısa zamanda şehitlik ziyaretini tekrar biz SCW olarak ve daha organize şekilde tekrar yapılacaktır...ben ve benim gibi bir çok arkadaşım geçen haftada yapılan ziyaretten görsel show dışında bişey anlamadık...bu org.isterseniz çanakkale şehitliği bile olabilir.

en kısa zamanda şehitlik ziyaretini tekrar biz SCW olarak ve daha organize şekilde tekrar yapılacaktır...ben ve benim gibi bir çok arkadaşım geçen haftada yapılan ziyaretten görsel show dışında bişey anlamadık...bu org.isterseniz çanakkale şehitliği bile olabilir.

Valla Çanakkale şehitliğine zaten biz hanım ile niyetliyiz tüm SCW ile gidersek elbette daha güzel olur

Geri
Üst Alt