Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

E46 3.30 Cİ'mi - Mazda RX8'mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sımdı bı kac sayfa yorumu okudumda bıseyı merak edıyorum bılal abı fıyat aralıgı ne kadar ? hanı rx8 ın 3.30 a gore dusuk bı fıyatı var hanı sırf 3.30 olsun dıyede dusuk rakamlara enkaz da satın alabılırsın ? :confused::)

Yapıp yapabileceği şeyler hakkında ne biliyosunuz merak ettim İzmir Körfez Pistlerinin erbabı olarak?
sen bi göz doktoruna görün weya google da wikide biraz daha bakın izmir değil izmitte oluyo o körfez pisti ;) ayrıca ben yapıp yapabileceğin belli diyorum extradan ne yapacan sonuçta motorundan atmosferik olarak alabileceğin max güçler belli ... 60-160 arası roll yapıp geçtim diyip olmuyo neden 200 220lere kadar basmıyosunuz 330la 328le ;)

burdaki hondada sökmüş koltuğu stepneyi ama yetmemiş ;)

İyi geceler tatlı rüyalar sizlere :)

saol sanada iyi geceler cupralı rüyalar :)

Ey yüce Allahım şu yorum ları bir 3.30ci veya mazda sahibi okusun !!!!

Bilalim ben 330ci çok kullandım inan cupralar,Typerlar, elek ediyor hatta benim arabamda eksoz yazılım varken denemiştim ilk aldığım zamanlar araya 10 tır girerdi:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt