Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

E46 3.30 Cİ'mi - Mazda RX8'mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
leon u verdı beledıye otobusu ıcın akbıl aldı sana topragım :) fortculara dıkkat

bu yazıda hiç bahane yok dime....ha z4 3.0 ha 330 ne fark eder...o rx 8 in turşu olmadığna dair kanıt varmı elinde ? e46 daki konfor ve donanımı senin arabaya koyalım bak ne kadar gidebiliyorsun sadece e46 da ki izolasyonu senin arabana geçirelim yeter :D senin dediğin gibi bi rüya görülmedi henüz 0-100 ü 6 sn olan bir arabayı 0-100 8 sn olan bir araba ile geçmen sadece pilotaj hatası ile olur....otomatik arabayı kaldırmak kolay iş değildir....manuel ile deneme çok daha verimli olur. boş teneke makine ile 1600 kg lik araba arasında performans farkı elbet olacaktır ancak her aracın kendi yükünden kurtulma hızı vardır senin araban 20 km de yükünden kurtulur....e46 60 km de kurtulur..hiçbirşey senin düşündüğün kadar basit değil malesef...techturkey yada bmwpassion.net'e te gider yap öyle deneme istiyorum ben bozacının şahidi şıracı kabul etmem gider topici istiyorum başka türlü kabul etmem bmw geçmeni malum bu zamanda kimseye güvenilmiyor. :hosgeldin:

sağlam 328 yada 330 sana ne kadar fark atıyor 2-3 boymu 2-3 tır mı puhaha eğer role 100 gibi başlarsanız zaten ilk 3 saniyede 1 tır olur ilerleyen saniyelerde hardcore olur :cool:
roll amerikada başlamış ve 30-130 mph olarak kayıtlar tutuluyor....330 lar sıralı 6 silindir, v6 değil demedimi sana wikipedia puhaha

misal denediğim bir T4 videoları

http://www.youtube.com/results?search_query=rsldd&aq=f

bizde muhabbette bol videoda bol :eek:

su buyuk harfle yazma ısını adet halıne getırme ıstersen durmadan bunu duzeltıcek deılız forumun kurallarını oku

hani ikinizin arasında bir olay ama bir moderatör olarakta senin TÜRKÇE yi kullanma tarzını bir daha gözden geçirmeni öneririm ;) ayrıca madem büyük harfle yazılmıyor
NE BMW ESKİ KASALARA NEDE RX 8 'e GÜVENİM YOK RX8 ZATEN ALİMİNYUMDAN ÜRTİLMİŞ BİR ARABA SAĞLAMLIĞI BİR SÜRÜ SORU İŞARETİ BİLAL GİBİ ARAÇ KULLANAN ARKADAŞIM İÇİN FAZLASIYLA TENEKE VE TABUT SAYILIR. Kİ DAHA YÜRÜMELERİNİ TARTIŞMIYORUM BİLE.
330 DAHA SAĞLAM FAKAT O DA MASRAF MASRAF MASRAF NE OLACAĞI BELLİ DEĞİL O YÜZDEN İKİSİDE YALAN HİÇ GEREK YOK BÖYLE MACERALARA KARDEŞİM ALACAKSIN SATAMICAKSIN SONRA MASRAFLARI CABASI O YÜZDEN SEN PAŞA PAŞA DEVAM ET BU BİR RİCA
bu nedir ?????

hani ikinizin arasında bir olay ama bir moderatör olarakta senin TÜRKÇE yi kullanma tarzını bir daha gözden geçirmeni öneririm ;) ayrıca madem büyük harfle yazılmıyor bu nedir ?????

ewet bu caglarla ıkımızın arasında,dıgerı de erselle benım aramda.Sana bsey kaldımı ? Istedıgım gıbı yazar cızerım oldumu sımdı ?

hee moderatörüm istediğim adamın mesajını silerim editlerim istediğimi bırakırım diyosun yani ????

forumdan soğutmayın lütfen, bi merakla açıyoruz kişisel atışmalara şahit olmaktan hoşnut kalmıyoruz. böyle gidecekse o açma merakı da bitecek bi yere kadar. bunu hiç yazmak istememe rağmen yazdım kusuruma bakmayın. bu konuda başka bir mesajımı görmek zorunda kalmayacaksınız.

Bir merakla açıp bu mesajımı gören herkesten şimdiden özür diliyorum.

hee moderatörüm istediğim adamın mesajını silerim editlerim istediğimi bırakırım diyosun yani ????

Sılınen mesaj var mı ? Caglar kendı mesajını kendı duzeltır kı erselın kullandıgı boyutla cagların kullandıgı boyut arasındakı farkı sende bılyosun bos yere cambazlık yapma.

Sılınen mesaj var mı ? Caglar kendı mesajını kendı duzeltır kı erselın kullandıgı boyutla cagların kullandıgı boyut arasındakı farkı sende bılyosun bos yere cambazlık yapma.
Cambazlık yok ortada, kuralı gösterebilir misin mümkünse? Ayrıca Büyük harf ve büyük punto aynı şey midir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt