Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dunlop,Michelen,Bridgestone?

dunlopu tavsiye etmiyosunuz yani? araç kesinlikle sürat yapmayacak uzun yol gitmeyecek kartepe-körfez arasında dolmuş gibi çalışacak :) 200 tl farka değermi yani sizce?

eger dedigin gibi kullanilacaksa sadece direk kumho al. hic oyle fuzuli para verme..

marangoni demek ıstıyorsun ben ıkı saat kullanabılmıştım cok ıgrenc bır lastık marangoni zeta mı oyle bırseydı aldıgım bır jantın uzerınde vardı

Bende aracı ilk aldığımda vardı eski sahibi takmış. Nasıl kullanmış arabayı öyle şaşırdım. Daha önce bu kadar yol tutma özürlü bi lastik görmedim.

Eğer yumuşak istiyosan Michelin.... dunlop sadece sportmaxxTT yi tavsiye ederim öteki modelleri başarısız.....

michelin yumuşak bir lastik.. tavsiye ederim.
bridgestone piyasadaki en sert lastiklerdir ısınınca yol tutuşu çok iyi olur ama sürat yapılmayacaksa gerek yoktur ayrıca ses alır içeriye.
dunlop şuan benim aracımda var fabrika çıkışı leonlarda kullanılıyor serhat abinin dediği gibi sportmaxtt modelleri dışında pek başarılı değil.
tavsiye derseniz michelin ve goodyear lastikleri tavsiye ederim.

Kumho diyen arkadaşlar var. mini cooper S ve Ford focus 1.6 tdci araçlarda denenmiştir.
Ford focusta michelin varken yoldan çıkartamazken kumholarla e-5te spin atıp kaza yapmıştık. aynı direksiyon tepkimelerinde kumholar ısınmadıkça yol tutmuyorlar. michelinler çok daha iyidir.
Mini cooper s'te ise kumholar vardı yine ve araç 4 viteste bile patiye sarabiliyordu ayrıca yine ısınmadan yol tutmuyordu. bridgestone potenza adrenalin takıldı ve patiye sarma daha az olduğu gibi aracın yol tutuşu değişti ve yakıtı da düştü..!
ama fiyat bakımından derseniz o zaman düşünülebilir lastiklerdir kumholar.
Michelin ve goodyear'lar güzel lastikler... tavsiye ederim

Michelin derim...Bir de alteaya sordum şu kadar,jazza sordum bu kadar demişsin...Lastikteki fiyat farkı ebatlarla alakalı değişebiliyor...

Mini cooper s'te ise kumholar vardı yine ve araç 4 viteste bile patiye sarabiliyordu ayrıca yine ısınmadan yol tutmuyordu. bridgestone potenza adrenalin takıldı ve patiye sarma daha az olduğu gibi aracın yol tutuşu değişti ve yakıtı da düştü..!
ama fiyat bakımından derseniz o zaman düşünülebilir lastiklerdir kumholar.
Michelin ve goodyear'lar güzel lastikler... tavsiye ederim
4. viteste patinaj, Cooper S?
600hp'si var heralde Cooper'ın?

Geri
Üst Alt