Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dunlop,Michelen,Bridgestone?

Anarchist

Kayıtlı Üye
Dunlop 550tl
Bridgestone 800 tl
Michelen 750 tl

Honda jazz için lastik baktım bu gün fiyatlar bunlar... bridgestone çok ilginçtirki altea için 180 tl diyor lastiğe honda jazz için 200 tl :) neyse...
Dunlop ve Michelen aynı dükkandan adam dunlopu tavsiye ediyor çok yumuşak ve artık honda araçlarını dunlop ile çıkarıyor diyor bridgestonedan ayrılmışlar yani... sizce dunlop nasıldır? açıkça şunuda söyledi 5000 km az yaparsın en fazla michelendan diyor...

michelin derim.. kesinlikle bristoneyi begenmiyorum

Kesinlikle Dunlop alma. Yeni Leonlar Dunlop ile çıkıyor da ne oluyor kütük gibi. Yol sesi yapmayacak, darbelere dayanıklı ve direksiyonu yumuşatacak bir şey al madem hız yapılmıyor.

brıdgestone alacksan made ın japan olsun farklı uretım yerlerı ıle arasında fark oluyor bu arada 800 tl hangı janta gore bende yenı takım aldım aralarında cok bır fark yok benım aracın jantları 17''

Kumho alın derim.
Tanesi 110TL'den alırsınız Jazz'a uygun ebatlara. Ben Michelin, Kumho, Maranconi mi ne bide öyle bi lastik tecrübe ettim. Kumho'yu bu 3'ü arasında tek geçerim.

Kumho alın derim.
Tanesi 110TL'den alırsınız Jazz'a uygun ebatlara. Ben Michelin, Kumho, Maranconi mi ne bide öyle bi lastik tecrübe ettim. Kumho'yu bu 3'ü arasında tek geçerim.

marangoni demek ıstıyorsun ben ıkı saat kullanabılmıştım cok ıgrenc bır lastık marangoni zeta mı oyle bırseydı aldıgım bır jantın uzerınde vardı

15'' janta göre alıcam 16'' dan pahalı ben anlamadım bu olayı :) neyse sanırım michelen olucak... kumhoya ısınamıyorum :( yine bildiğimizden şaşmayalım...

Geri
Üst Alt