Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dizel Leonmu? Benzinli Leon mu?

1,9 dizel yıllık vergi 1800 tl. 1.6 dizel vergi 650 tl. Farkı 1150 tl. 1150/145 tlye doluyor depo.8 depo mazot eder.Şu sıralar ayda bir depo mazot kullanıyorum. Şehir içi 750 km.:) Tabii kış dolayısı ile.Sonuç olarak 1.9 dizele bineceğinize 1.6 dizele binin derim.Çok daha fazla kârdasınız.Yıllık 8 depo yalnızca vergiden avantaj.:)

1,9 dizel yıllık vergi 1800 tl. 1.6 dizel vergi 650 tl. Farkı 1150 tl. 1150/145 tlye doluyor depo.8 depo mazot eder.Şu sıralar ayda bir depo mazot kullanıyorum. Şehir içi 750 km.:) Tabii kış dolayısı ile.Sonuç olarak 1.9 dizele bineceğinize 1.6 dizele binin derim.Çok daha fazla kârdasınız.Yıllık 8 depo yalnızca vergiden avantaj.:)

Güzel hesaplama yapmışsın abi haklısın..:)

hadi en kazık soru:
40000 tl civarına tfsi fr leonmu yoksa 2,0 tdi stylence leonmu :) fiyatlar aynı gibi ikinci elde.

Emre sorunun cevabı yaşa göre değişir. Yiğit kesinlikle FR der, ben dizeli FR'a çevirmeye çalışırım ama bizden daha büyük abiler dizel der. Cezmi baba keyif içinse bisiklet diyecektir :D:D:D:D

aynen faruk iyi tespit..otomobil benim için keyf olmuştur hiç bir zaman ihtiyaç olmamıştır.

benzinli bi motorun verdiği keyfi hiç bi motor veremez de ondan Yunus'um..
o keyfi veremez derken de sağlan giden dizeller yok mu çok var o anlamda demiyorum..ama benim anlayışıma ters geliyo nedense velakin 6L V12 dizel ters gelmez mesela.. :D :D

benzinli bi motorun verdiği keyfi hiç bi motor veremez de ondan Yunus'um..
o keyfi veremez derken de sağlan giden dizeller yok mu çok var o anlamda demiyorum..ama benim anlayışıma ters geliyo nedense velakin 6L V12 dizel ters gelmez mesela.. :D :D

babamda hep demiştir dizel arablar sagırdır diye.. ilk anlamamıstım ama kullandıkca daha iyi anlıyorum!

Geri
Üst Alt