Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dizel Leonmu? Benzinli Leon mu?

eşekkür ederim abi çok bir fark yok demekki bakımda :)

ben izin yaptıgınız alıntıyı anlamadım:) caddy 5.viteste 100 le gidiyorsa devir 2100 mü? yoksa mayhamın dediği gibi 2100 se bir düşük vitestemi? ne bilim abi 5 vites değilse 4 tür 4 değil 5 değil diyorsunuz kaç vites var bu caddy de:)

ben izin yaptıgınız alıntıyı anlamadım:) caddy 5.viteste 100 le gidiyorsa devir 2100 mü? yoksa mayhamın dediği gibi 2100 se bir düşük vitestemi? ne bilim abi 5 vites değilse 4 tür 4 değil 5 değil diyorsunuz kaç vites var bu caddy de:)

görkemcim demek istediğimiz şu: genelde şanzıman oranları aynı hızda aynı viteste hangi hızda gittiği ile yorumlanır. şimdi ikisde 5. vietste aynı hızda gidiyorlar. ama 1. 2. ve 3. viteslerde aynı olmayabilir. aynı viteslerde aynı hızda kaç devir çevirdiğini bilmiyoruz aslnda ona bakmak gerek.

Geri
Üst Alt