Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Devir saati

bence bi sıkıntı yok0,7 ila 0,9 aralığı normaldir...benimde eskş type r da 0.7 ,0,8 aralığındaydı...yeni kasa civic sedan da 0,8 0,9 araşığında şu an...ben bi sıkıntı olduğunu düşünmüyorum...yeni motorlar,blok yapıları,turbo sistemler vs. eskisi gibi değil artık...motorlar ufaldı,sıkıştırma çoğaldı,şanzıman oranları arttırıldı,özellikle motorlar çok hafifledi..birçok mekanik şey değişti bununla beraber...mesela 106 gt de 0,9 du sürekli asrtra gsi da 0,7 0,8 aralıpındaydı...eğer sapma yoksa,durduk yerde p yada n konumunda kendiliğinden devirlenip düşme yada yoksa normaldir ..neticede bu sistemler ve devir aralıkları birçok mühendislik aşamasından geçip piyasaya sürülmekte...ben kronik bir sorun oldupunu düşünmüyorum...DSG şanzıman da çok büyük bi etken bence...sadece motor olarakta bakmamak lazm...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt