Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Devir saati

melihefek

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle hayırlı akşamlar.yaklaşık 2,5-3 ay önce 1.0 tsi leon aldım.araçdan çok memnunum hiç bir sıkıntım yok fakat araç duruyorken devir saati normalden biraz yüksekte duruyor gibi geldi bana normal midir? Bunu sormamdaki amaç merak ettiğim için bide aklımda kalmasın diye yoksa bi sorun yok arabada.IMG_9116.JPG

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Klima açıksa anlık tüketim 0.7 0.8 lerde geziyor bilginiz olsun muhtemelen sizdede açık değilse eğer yakıtınızı farklı biyerden alın eğer sorun çözülmesse bi kaç gün sonra tekrar aynı problem olursa bi gösterin servise ama önemli bi durum değildir.

Rölantide normali 8 bin devir. Ama 10 binde seyretmesinin bir sakıncası olcağını da zannetmiyorum

Bu ara sıra benim aracımda da oluyor ama bende neden dolayı yaptığını bilmiyorum

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7805885cdfdaffec65d7d451c231cecf.jpg

Anlatmak istediğim bu devir saati araç dururken devir saati bu şekilde üstelik araç P konumunda neden yapar bilmiyorum. Birde araç start Stoplu fakat frene basıyorum devir saati bu şekilde kalıyor ve araç stop etmiyor. Çok sinir etmeye başladı bu konu beni neden olabilir ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt