Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Devir saati

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler arkadaşlar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Latife kardeşim ama o dediğin rakamlar hayabusada var

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kardeşim 2400 motor 190 ps accordu 3 sene kullanmış vatandaşım. devir nedir oradan öğrendik:)) artık yüz mü bin mi neyle çarparsan.ah o motor ah.hala özlerim

Arkadaşlar öncelikle hayırlı akşamlar.yaklaşık 2,5-3 ay önce 1.0 tsi leon aldım.araçdan çok memnunum hiç bir sıkıntım yok fakat araç duruyorken devir saati normalden biraz yüksekte duruyor gibi geldi bana normal midir? Bunu sormamdaki amaç merak ettiğim için bide aklımda kalmasın diye yoksa bi sorun yok arabada.Ekli dosyayı görüntüle 15410

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bilader geçmis olsun.buna kesin net söylüyorum bir çözüm bulamazssin.

sen hele birde bu araca acik hava filtresi kiti ve basligi tak.birde kat iptali yap kumandali bir varex yap bak o zaman devir nasil uçuyor.kafayi yemek üzereyim.daha öncede bununla ilgili forumda mi paylasmadim.serviste adaptasyonmu yaptirmadim.gaz kelebegi bogazmi temizletmedim.arac lpgli,lpg filtresimi degistirmedim.yapmadigim is kalmadi anliyacagin fakat kimse bu kadar acik net konusamaz.ewet net söylüyorum kimse bu duruma care bulamaz.o devir saati ilk marsi vurdugunda hic bir zaman direk 0.70 de tin tin tin calismayacak.mutlaka önce bir yüksekleri görecek.daha sonra devir asagilara inecek.tabi daha sonra bi 1 km sonra bir isikta durdugunda yüksek degilse:))
Ewet tamda burasi komik.37 derece hava sicakligi aracin icinde durulmuyor sicaktan.ilk marsi vuruyorsun direk 1000 devir.bekliyorsun tabi klimayida acamiyorsun devirin düsmesini bekledigin icin.daha sonra bi kac km sonra ilk isiklar geliyor duruyorsun ve yine devir 1000 de.sanirim avrupa modeller bu isi yapamiyor.daha önce 2001 model hondam vardi kesinlikle ama kesinlikle böyle bir sorun yasamamistim.marsi vurursun ister sicak ister soguk.trin trin trin direk 0.70 devirde calisir.hava soguksa lpg ye biraz geç geçerdi.

Daha sonra clio 2 hb.bana devir yüzüne degistirmedik bisey birakmadi.kafayi yedirtti.
Simdi ibiza 2010 yine ayni sorun.

Yani hondayda bindik ilk marsi vurdugumuzda devir saati gördük(sicak soguk farketmez)

Clio yada bindik ilk marsi vurdugumuzda devir saati gördük(yine sicak soguk farketmez)

Ibazayada bindik.

Emanet bmw yede bindik.ilk marsi vur ip gibi devir saati.istedigin kadar sıkıştır.gel bir isikta dur yine ip gibi devir saati.klima aç isikta dur yine ip gibi devir saati.hava -1500 derece olsun marsi vur yine 0.70 devir saati.

Sanirim sorun avrupa model bu segment araclarda.ama mutlaka bu devir saati icin dizel bir dsg golf deneyecegim.eger dizelde böyle bir sorunla karsilasmazsam mutlaka dizele dönüs yapacagim:))

SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bilader geçmis olsun.buna kesin net söylüyorum bir çözüm bulamazssin.

sen hele birde bu araca acik hava filtresi kiti ve basligi tak.birde kat iptali yap kumandali bir varex yap bak o zaman devir nasil uçuyor.kafayi yemek üzereyim.daha öncede bununla ilgili forumda mi paylasmadim.serviste adaptasyonmu yaptirmadim.gaz kelebegi bogazmi temizletmedim.arac lpgli,lpg filtresimi degistirmedim.yapmadigim is kalmadi anliyacagin fakat kimse bu kadar acik net konusamaz.ewet net söylüyorum kimse bu duruma care bulamaz.o devir saati ilk marsi vurdugunda hic bir zaman direk 0.70 de tin tin tin calismayacak.mutlaka önce bir yüksekleri görecek.daha sonra devir asagilara inecek.tabi daha sonra bi 1 km sonra bir isikta durdugunda yüksek degilse:))
Ewet tamda burasi komik.37 derece hava sicakligi aracin icinde durulmuyor sicaktan.ilk marsi vuruyorsun direk 1000 devir.bekliyorsun tabi klimayida acamiyorsun devirin düsmesini bekledigin icin.daha sonra bi kac km sonra ilk isiklar geliyor duruyorsun ve yine devir 1000 de.sanirim avrupa modeller bu isi yapamiyor.daha önce 2001 model hondam vardi kesinlikle ama kesinlikle böyle bir sorun yasamamistim.marsi vurursun ister sicak ister soguk.trin trin trin direk 0.70 devirde calisir.hava soguksa lpg ye biraz geç geçerdi.

Daha sonra clio 2 hb.bana devir yüzüne degistirmedik bisey birakmadi.kafayi yedirtti.
Simdi ibiza 2010 yine ayni sorun.

Yani hondayda bindik ilk marsi vurdugumuzda devir saati gördük(sicak soguk farketmez)

Clio yada bindik ilk marsi vurdugumuzda devir saati gördük(yine sicak soguk farketmez)

Ibazayada bindik.

Emanet bmw yede bindik.ilk marsi vur ip gibi devir saati.istedigin kadar sıkıştır.gel bir isikta dur yine ip gibi devir saati.klima aç isikta dur yine ip gibi devir saati.hava -1500 derece olsun marsi vur yine 0.70 devir saati.

Sanirim sorun avrupa model bu segment araclarda.ama mutlaka bu devir saati icin dizel bir dsg golf deneyecegim.eger dizelde böyle bir sorunla karsilasmazsam mutlaka dizele dönüs yapacagim:))

SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar 90 dereceye kadar ilk çalıştırmada 1100 d sonra 900 sebebi ise fındık motor olduğundan kalkıştaki vibrasyonu ve motorun gücünü iyi alması için motor ısındıktan sonra trafikte start stop kapalıyken 900 d de kalıyor bana bi sıkıntısı Yok çünkü araç tork konvertörü varmış gibi kalkıyor gazsız yani

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt