Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chip Tuning

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende biliyorum Ayberk öyle olduğunu.Fakat adam da iddia ediyor.Kanıtlarsa inanırım :) Kanıtlayana kadar doğru olan senin,benim,can abinin,alp'in düşündükleri :)
Kanıtlayabilirse, dünya üzerinde bu işten trilyonlar kazanabilir emin ol :D İmkansızı başarmak gibi birşey..

---------- Post added at 18:59 ---------- Previous post was at 18:56 ----------

Ayberk bu konuda sana burdan nasıl ispatlarda bulunabilirim bilmiyorum ama yaptığımız araclar ortada.şöle bir durum var bu işle alakalı ne tür arastırmalar yaptın bilmiyorum ancak x bir aracın standart bir yazılımı vardır bu yazılımında verebileceği performans bellidir.ancak aynı firmadan bu arac için daha iyi bir yazılım isterseniz bunu size farklı bir rakama yapabilir ama bu rakam az denecek kadar düşük olmaz mesela gecen ay bir Porsche turbo yaptım stage 3 yükledim normalde o aracta %10 -%20 %30 performans alınabilecek 3 farklı uygulama yapıyoruz.stage 3 yükledim ve aracın 0-100 sadece 3.2 sn.fiyatı ise 5600 euro.fakat biz stage 3 rakamını değil stage 1 rakamını alarak 3 ün performansını verdik.yani yüksek performansı sizlere ucuza sunmak istiyorken yalancı durumuna düşmek hoş olmayan bir durum.bu konuda yaptığımız işler ile alakalı mütavazi olamicam.bu güne kadar x firmaların yaptıkları işler kötü diye bizim yaptığım iyi işler bence daha farklı yorumlanmalı diye düşünüyorum.

sonuçta videoda gördünüz arastırın brabus power kiti kaç beygir veriyor.brabus yalan söylemiceğine göre benim yaptığım aracta o aracı geçtiğine göre brabus yalancı ben değil kaldıki bizim ölçümlerimizde doğru bu işi 3 gündür yapmadığımızda ortada.
Ben C63 AMG ile ilgili bir yorumda bulunmadım dikkat ederseniz. Ayrıca sizi, yalancı duruma düşürecek bir ifade kullanmadım. Bir müşteri olarak, haklı olarak size soru sormak özgürlüğüne sahibim. Ki konu altındaki yorumlara bakarsanız, bahsettiğiniz güçler herkese uzak görünüyor..
Amaç birşeyin doğruluğunu kanıtlamaksa zaten, chip tuning yaptığınız bir aracın, birde bizim güvendiğimiz bir dyno da ölçülmesini öneririm..

Arkadaşlar bir araç yaptırmadan bunun gercekliğini bizim size ispatlamamız gercekten güç şimdi çıkarıp dyno verisi göstersemde inanmicağınız aşikare ortada başka bir arac diceksiniz belliki.buyrun gelin bir arac yapalım bu konunun bu şekilde uzamasına gerek kalmasın...

Kanıtlayabilirse, dünya üzerinde bu işten trilyonlar kazanabilir emin ol :D İmkansızı başarmak gibi birşey..

---------- Post added at 18:59 ---------- Previous post was at 18:56 ----------

Ben C63 AMG ile ilgili bir yorumda bulunmadım dikkat ederseniz. Ayrıca sizi, yalancı duruma düşürecek bir ifade kullanmadım. Bir müşteri olarak, haklı olarak size soru sormak özgürlüğüne sahibim. Ki konu altındaki yorumlara bakarsanız, bahsettiğiniz güçler herkese uzak görünüyor..
Amaç birşeyin doğruluğunu kanıtlamaksa zaten, chip tuning yaptığınız bir aracın, birde bizim güvendiğimiz bir dyno da ölçülmesini öneririm..

Sen buna bir de ankara-istanbul beygiri açısından baksana ayberk :p

---------- Post added at 19:02 ---------- Previous post was at 19:00 ----------

Arkadaşlar bir araç yaptırmadan bunun gercekliğini bizim size ispatlamamız gercekten güç şimdi çıkarıp dyno verisi göstersemde inanmicağınız aşikare ortada başka bir arac diceksiniz belliki.buyrun gelin bir arac yapalım bu konunun bu şekilde uzamasına gerek kalmasın...

Leon'un ölçümlerinin elinizde olmadığını söylediniz.Peki araç sahibinde var mıdır? Bir şekilde ulaşıp bize göstersenz?

Kesinlikle.. En kısa zamanda aracıma, firmanızda chip tuning yaptırmak istiyorum. Ancak bahsettiğiniz gücü elde edemezsek para ödemem ve dyno ölçümünü, chipten önce ve sonrası şeklinde, ölçümüne güvendiğim bir dynoda olmasını isterim..
Size de uyarsa benim şartlarım bunlar.

Arkadaslar benim aracida yapti ilk olcun 107 hp chip sonrasi 141.44 hp cikmisti ayberk hatirlarsan ornek olsun diye soledim sadece tartismayya

Kesinlikle.. En kısa zamanda aracıma, firmanızda chip tuning yaptırmak istiyorum. Ancak bahsettiğiniz gücü elde edemezsek para ödemem ve dyno ölçümünü, chipten önce ve sonrası şeklinde, ölçümüne güvendiğim bir dynoda olmasını isterim..
Size de uyarsa benim şartlarım bunlar.
Firmamızda daha önce bu tip iddalar bir çok kez oldu ama kazanan hep biz olduk :) buyrun gelin ne zaman arzu ederseniz yapalım sorun problem yok

---------- Post added at 19:08 ---------- Previous post was at 19:07 ----------

Sen buna bir de ankara-istanbul beygiri açısından baksana ayberk :p

---------- Post added at 19:02 ---------- Previous post was at 19:00 ----------

Leon'un ölçümlerinin elinizde olmadığını söylediniz.Peki araç sahibinde var mıdır? Bir şekilde ulaşıp bize göstersenz?

O aracın ölçüm verilerine ulaşmaya çaşıcam umarım atmamıştır.aracını sattığını biliyorum ama belki ölçüm sonucu duruyordur.

Biliorum ondan demedim zaten tartismaya yardimci olablck bi bilgi olablr diye dedim

ben bu işe gönüllü olabilirim doğru olursa fiyat ne olur sağlıklı gezen leonu birşekilde sizde iletişim numarası vardır onuda görmek isterim diyelimki olmadı geri dönüşü mümkünmüeski yazılımıma

Firmamızda daha önce bu tip iddalar bir çok kez oldu ama kazanan hep biz olduk :) buyrun gelin ne zaman arzu ederseniz yapalım sorun problem yok
Kazanmanız, benim avantajıma.. O gücü almak için, beni dereceli egzantrik takmaktan kurtarmış olursunuz. Ancak söylediğim gibi. Alamazsak yol paramı da isterim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt