Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chip Tuning

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benım araba 20 falan alırsa ben yaptırmak ısterım ya.ama ben bı kac yerle gorustugumde 4 hp anca alır demıslerdı:)

Aracımlar ilgili çok araştırma yaptım. Yabancı bi forum sitesinde bi Cupra2 buldum. Araçta dereceli egzantrik, VR6 debriyaj seti, cai, düz boru ve custom yazılım var. Ve bu işlemlerle araç tam olarak 190.2hp güç almış. Sorumu yanlış anlamazsanız , bu güce sadece yazılımla nasıl ulaşıyorsunuz?
Yanlış anlaşılacak hiç bir şey yok :)

Tabiki bu soruları sormanız çok doğal.Arkadaşlar şuna artık inanmalıyızki ülkemizde bu tip işlemleri çok iyi derecede yapabilen bir çok insan var.İlla herseyin en iyisinin yurt dışındfa yapıldığını düşünmeyin.bize Türkiye'nin her yerinden ve yurt dışından da araçlar gelmekte.Bizim çalışpmış olduğumuz firma bu araçlardan aldığı sonuçları deneme yanılma ile elde etmiyor tamamen bilinçli bir şekilde bu yazılımlar hazırlanıyor.

Yanlış anlaşılacak hiç bir şey yok :)

Tabiki bu soruları sormanız çok doğal.Arkadaşlar şuna artık inanmalıyızki ülkemizde bu tip işlemleri çok iyi derecede yapabilen bir çok insan var.İlla herseyin en iyisinin yurt dışındfa yapıldığını düşünmeyin.bize Türkiye'nin her yerinden ve yurt dışından da araçlar gelmekte.Bizim çalışpmış olduğumuz firma bu araçlardan aldığı sonuçları deneme yanılma ile elde etmiyor tamamen bilinçli bir şekilde bu yazılımlar hazırlanıyor.

Orhan bey dyno sheet eklıcekmısınız leon un oncesı ve sonrası seklınde ?
Bu arada calıstıgınız fırma ya da kısının adını da ogrenebılırmıyız mahsuru yoksa ?

Aklıma 2 şey takıldı.

1. C63 Amg atmosferik motoruyla nasıl 134 hp aldı ?
2. 2.0 Atmosferik 16V ABF motor nasıl 35 hp alıyor ? Benim Aracımda chipli fakat firma bana Max.15 hp alırsın dedi eğer 35 hp alıyorsa durmuyalım bizde yaptıralım.

:):) evet bencede yaptırmakta fayda var ben c 63 ü yaptıktan sonra aynı ay içerisinde tam 14 adet amg motora yazılım yaptım.sonuçta bu adamların aracları da çok çok çok değerli ve hala rahatlıkla 300 -320 hıza ulaşarak keyfini çıkarıyorlar.

bu şekildeki bir uygulamayı motor kaldırabiliyor mu acaba?

Anlasılan sorumun karsılıgını alamıcam,ıyı calısmalar bol bglı gunler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt