Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chip Tuning ???

1.4 125 bg benim tawsiyem chip yaptırmayın cunku 125 lik kaldırmıyo ve arabanın her yerınden arza cıkmaya baslıyor kac arkadasım parasını almaya calısıyor

1.4 125 bg benim tawsiyem chip yaptırmayın cunku 125 lik kaldırmıyo ve arabanın her yerınden arza cıkmaya baslıyor kac arkadasım parasını almaya calısıyor

ne diyeyim...o kadar çok chipci geçinen ve de ucuza yapanlar var ki....bir de sözünde durmayanlar...ve de kopyacılar...

bu araç kaldırmıyor diye bir şey yok....sadece adam gibi hazırlanması lazım....
değerleri bilmeden abartırsanız....yada kopyayı çakarsanız...araba kaldırmıyor oluyor....

yanlıs yonlendırme olmasın,duzgun yazılım yapıldıgı surece sorunsuz bılınır her turbo arabaya.Tsı ıcın de aynı durum gecerlı,forumda arabası yazılımlı sorunsuz kullanan ınsanlar mevcut

yanlıs yonlendırme olmasın,duzgun yazılım yapıldıgı surece sorunsuz bılınır her turbo arabaya.Tsı ıcın de aynı durum gecerlı,forumda arabası yazılımlı sorunsuz kullanan ınsanlar mevcut

Can'a katilmamak mumkun degil..

125lik tsi doğru usulünce yapılıyor ama uçak da olmuyor çok fazla bir şey beklemeyin. ha tatmin eder etmez o kişiye göre değişir, performans kısmen beni tatmin etti ama artan tork değerleri ve güçle alt normal devir kullanımlarda yakıtın düşer yorumları malesef geçerli değil, yakıt öncekine oranla normal kullanımlarda aynı değerlerde kaldı performansta 1,5lt kadar yükseldi.

hacim ve sahip olduğu teknoloji ile 1,4 tsiler için ben tekrar chip yaptırmayı düşünmüyorum. Şu anda sorunum yok bu haliyle devam ederim, yakıt zaten benim için büyük sorun teşkil etmiyor. İş harici araca nerdeyse günlük 4km yol yapıyorum, hafta sonu gezdiğimi de düşünürsen en fazla olacağı 60km olur.

125lik tsi doğru usulünce yapılıyor ama uçak da olmuyor çok fazla bir şey beklemeyin. ha tatmin eder etmez o kişiye göre değişir, performans kısmen beni tatmin etti ama artan tork değerleri ve güçle alt normal devir kullanımlarda yakıtın düşer yorumları malesef geçerli değil, yakıt öncekine oranla normal kullanımlarda aynı değerlerde kaldı performansta 1,5lt kadar yükseldi.

hacim ve sahip olduğu teknoloji ile 1,4 tsiler için ben tekrar chip yaptırmayı düşünmüyorum. Şu anda sorunum yok bu haliyle devam ederim, yakıt zaten benim için büyük sorun teşkil etmiyor. İş harici araca nerdeyse günlük 4km yol yapıyorum, hafta sonu gezdiğimi de düşünürsen en fazla olacağı 60km olur.

+1.5 lt artış oldu demek yazılımla ilgili bir sorun aklıma getiriyor benim.
Ben istanbula gittim geldim Ankaradan. Gidişte ve dönüşte 3.5 saatin altında aldım evden eve. Ankara Dikmen'den istanbul Acıbadem.
Ortalamam 9.1'idi.

Nerede yaptirmistin yazilimi Faruk?

ya bu chip olayını bende düşünüyorum ama bi yandan da böyle arıza çıkarıyor falan yorumları duyunca vaz geçiyorum şu işi en iyi şekilde yapan bilen kim var arkadaşlar istanbulda :(

Geri
Üst Alt