Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chip tuning hakkında ?

alırsam alırım cezayı ... ruhsatta 1598 cc yazıor ona nedıyorsun pekı ??? o fırmaların guclerını benmı kanıtlıcam ıclerınde superchıps wımmer upsoleta var bunları hıc duymadın hrhalde yapılmıs denenmıskı gorulen degerler yazılmıs ... belgele demıssın hersey ınternette gezmıyor bunu 1.8t den cok ıyı anlayan bı abımle konusmustuk bıyerde gordum bole bole varmı dıye butun hepsının blogu aynı sadece pıstonlar degısıor ama normal bı 1.8t passat a4 motoru bıle yarı forgedder dıordu kı turkıyede buyuk gucler cıkararak motorlaryapmıslardır ... herneyse senınle ugrasmıcam gıt kendı ısıne

Ruhsat, baştan aşşağıya yanlış bilgilerle dolu. Ben aracımı almadan önce ruhsatta Ipra Cvpra yazıyordu. Böyle bir araç var mı? Ya da önceki aracım 5.700cc idi fakat ruhsatta 2.500cc yazıyordu.. Ruhsatta yazan kilogramda hep yanlış oluyor. Ruhsata aldanma.

Ruhsat, baştan aşşağıya yanlış bilgilerle dolu. Ben aracımı almadan önce ruhsatta Ipra Cvpra yazıyordu. Böyle bir araç var mı? Ya da önceki aracım 5.700cc idi fakat ruhsatta 2.500cc yazıyordu.. Ruhsatta yazan kilogramda hep yanlış oluyor. Ruhsata aldanma.

Vergiyi de 2.500 cc den veriyorduysan dokunmasaydın :)

herneyse iştesonuca gelelım ben bu chıpı ısallah bu hafta ıcı yapıorum

herneyse iştesonuca gelelım ben bu chıpı ısallah bu hafta ıcı yapıorum
oncesı sonrasını kesınlıkle yaptır murat tekrardan soylım:) umarım ıstedıgın gıbı sorunsuz ve gzl olur

---------- Post added at 02:51 ---------- Previous post was at 02:48 ----------

oncesı sonrasını kesınlıkle yaptır murat tekrardan soylım:) umarım ıstedıgın gıbı sorunsuz ve gzl olur

bu arada b dıpnot daha butun 1.8t lerın blokları aynı degıl,Agu ve Aeb kodlu 96-00 arası 1.8 T lerde Cast İron block,large port emme manıfoldu var.Daha sonrasında alumınyum block ve daha small port emmeye gecıyor Vw,Reklam olmasın ama Vwvortex e gırersen bayagı bılgı bulursun bu konuda.

Katılıyorum.

DOD Satınalma departmanında stajer olarak çalıştığım süre zarfında elimden birçok hatalı ruhsat geçti.

78 kw cıktı bugun aracım rezalet otesı bı mazot konuldu gıtmez hale geldı osekılde olculdu ... temız mazotla daha ıyı bı deger cıkabılcegını dusunuorum ... 106 hp cıktı :D

hava sıcaklığı ve nem kaç derecedeydi bugün. ??
nem yüksekse o da etkiler..

78 kw cıktı bugun aracım rezalet otesı bı mazot konuldu gıtmez hale geldı osekılde olculdu ... temız mazotla daha ıyı bı deger cıkabılcegını dusunuorum ... 106 hp cıktı :D

Sen yaptır chip i sonrasını bi görelim murat ;) güzel değerler alacağını düşünüyorum umarım hayırlısı olur...........

140-130 u acıklarmısın ıddayada gırebılırız 130 uzerı cıkıcak herturlu bence asırı bılmıslık yapıorsun yanılıorsun custom yazılım yapmıcam ıtalyadan bıfırmadan alınan yazılım yapılcak e maıl yolu ıle atılcak orjınal yazılımım aracımın yazılımı uzerıne ozel yazılım yapılarak gelıcek yuklencek o sekılde . yukardada bı ton ornek verdım daha neyıne ınat edıorsun anlamıorum

alırsam alırım cezayı ... ruhsatta 1598 cc yazıor ona nedıyorsun pekı ??? ... herneyse senınle ugrasmıcam gıt kendı ısıne

murat konuşma tarzını hiç begenmedim..bilgi almaya girmişsin ama bu abim şöyle dedi böyle dedi diyorsun.. git o abine sor bakalım chipten sonra ne olur diye aracım :mad:

Geri
Üst Alt