Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

Bodykit işlerinin bir kısmını yapmış bulunmaktayım aracıma sizce nasıl olmuş :)

gayet güzel olmuş keyifli sürüşler dilerim.aslında kafamda tam da bu ayarlarda bir kit uygulaması var.parçaları nasıl temin ettiniz.benim aracım kırmızı renk,alınan parçalarda renk uyumsuzluğu yaşanıyormu ?benim aracım 2017 model,sonradan talışan boyalı parçada uyumsuzluk olurmu diye tereddütlerim var.bende alt çamurluk,egzost ve tampon,spoiler istiyorum açıkçası

Hayalet gösterge ve mib2 taktırdım. İç ambiyans sınıf atladı.

Ekli dosyalar

• 4421E2EE-9ED7-43A0-8BB9-02407DD7F1FF.jpeg
    4421E2EE-9ED7-43A0-8BB9-02407DD7F1FF.jpeg
    348.1 KB · Görüntüleme: 71
gayet güzel olmuş keyifli sürüşler dilerim.aslında kafamda tam da bu ayarlarda bir kit uygulaması var.parçaları nasıl temin ettiniz.benim aracım kırmızı renk,alınan parçalarda renk uyumsuzluğu yaşanıyormu ?benim aracım 2017 model,sonradan talışan boyalı parçada uyumsuzluk olurmu diye tereddütlerim var.bende alt çamurluk,egzost ve tampon,spoiler istiyorum açıkçası
Avcılarda sevdiğim bir abimin tuning yeri var orada yaptırdım ve parçaları kendi aracınızın boya koduna göre yapıldığından hiç bir uyumsuzluk olmuyor

Geri
Üst Alt