Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün SEAT'ına ne yaptın ?

45 bin bakım yaptırdım
aa2550d5ba3293f9610f22d6cda77307.jpg

benim araçta 44 bine dayandı senelik bakımının zamanı geçti ancak corona durumlarından dolayı servise gitmedim açıkçası,2019 şubat sonu yaptırmış benden önceki sahibi.araca çok dezavantajı olurmu bakımın gecikmesi,ben en çok yağdan tedirginim.
Bu arada elinizdeki sette neler var yağ dışında?4lt yağ yetiyormu bakımda?

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
benim araçta 44 bine dayandı senelik bakımının zamanı geçti ancak corona durumlarından dolayı servise gitmedim açıkçası,2019 şubat sonu yaptırmış benden önceki sahibi.araca çok dezavantajı olurmu bakımın gecikmesi,ben en çok yağdan tedirginim.
Bu arada elinizdeki sette neler var yağ dışında?4lt yağ yetiyormu bakımda?
Merhaba, bakımı +- 1000 km erteleyebilirsiniz ama sizin yıldan da süre dolduğu için zaman kaybetmeden yaptırmanızı öneririm... Fotoğrafta yağ, hava filtresi, yağ filtresi, karbonlu polen filtresi ve çift platin bujiler var.. sizin TDI olduğu için bujiler iptal, birde yağ 4 lt yetmiyor, sizin aracın yağlayıcı kapasitesi 4.6 lt bu nedenle 5 lt yağ almanız gerekiyor...

Merhaba, bakımı +- 1000 km erteleyebilirsiniz ama sizin yıldan da süre dolduğu için zaman kaybetmeden yaptırmanızı öneririm... Fotoğrafta yağ, hava filtresi, yağ filtresi, karbonlu polen filtresi ve çift platin bujiler var.. sizin TDI olduğu için bujiler iptal, birde yağ 4 lt yetmiyor, sizin aracın yağlayıcı kapasitesi 4.6 lt bu nedenle 5 lt yağ almanız gerekiyor...
Bu haftasonu için randevu almayı düşünüyordum ancak tekirdağ çorlu bölgesi yine sokağa çıkma yasağı olacağından benim bakım olayı yine yalan olcak anlaşılan

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Geri
Üst Alt