Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugatti Veyron SS vs. Bugatti Veyron

Konuyu değiştirmessek sevinirim.

ayberk konunun ıcınde gectıgı ıcın sordum zaten eger bu konuda yazıldıysa konu bugattı ıse ve testı ıse bu konuyu bence yakından ılgılendırır konu dısına cıkma yerıne konunun tam kalbı olur hatta soyle kendı agzından bır kac bırseyler yazsa daha guzel olur

ayberk konunun ıcınde gectıgı ıcın sordum zaten eger bu konuda yazıldıysa konu bugattı ıse ve testı ıse bu konuyu bence yakından ılgılendırır konu dısına cıkma yerıne konunun tam kalbı olur hatta soyle kendı agzından bır kac bırseyler yazsa daha guzel olur

Ben zaten amcanın söylediklerini yazdım buraya. O girip yazsa ne farkeder yalan mı söylüyorum ben?

gereksizse neden açıp okuyosunuz o da ilginç..
bu arabanın üretim amacı belli..hitap ettiği kesim belli, edindiği yer belli..ötesi de yok zaten..
gereksiz demeden önce bu arabayı farklı kılan neler var açıp bakabilirsiniz mesela..

+ 999 adamların amacı bellı niş pazarlama diyorum . . . . . . . . . .

Ben zaten amcanın söylediklerini yazdım buraya. O girip yazsa ne farkeder yalan mı söylüyorum ben?

testı nerede yapmış kanc km yol yapmış neden begenmemıs vs vs eksık bılgı var bunları sorardık sen cevap veremıyecegın ıcın kendısını sorduk :eek:

testı nerede yapmış kanc km yol yapmış neden begenmemıs vs vs eksık bılgı var bunları sorardık sen cevap veremıyecegın ıcın kendısını sorduk :eek:

Ağaca kadar sürüp gelmiş..
Bir test sürüşü ne kadar sürüyosa o kadar sürmüştür. Trafikte kullandığını ve çok kullanışsız olduğunu söylemişti.

Veyron'un yasal olarak en hızlı araç olmasının avantajı nedir?
Sadece Alman otobanlarının bazı kısımlarında bu hıza çıkabilmesi mi? Burada yasal olmayı tartışıyosak zaten Veyron'un çıktığı o süratin hiçbir anlamı yok dünyanın %99.9'u üzerinde. Bu yüzden gerçekçi olunduğu zaman akselerasyonun çok daha önemli olduğunda sanırım hemfikir oluruz. Mesela, Veyron'u "duruyomuş gibi" geçecek yasal bir araç örneği:

Bu araç yasal değil evet ama veyron radara yakalanmadığı sürece yasal:) Ayrıca hangimizin aracı tamamen yasalki:) Kıyasladığın arabaya bak ayberk ilginçsin vesseleam ben daha bi şey demiyom gari:)

Bu araç yasal değil evet ama veyron radara yakalanmadığı sürece yasal:) Ayrıca hangimizin aracı tamamen yasalki:) Kıyasladığın arabaya bak ayberk ilginçsin vesseleam ben daha bi şey demiyom gari:)
Veyron'un 3 katı hızlı giden araçlar söz konusu olduğunda onlar özel üretim trafiğe çıkamayan araç oluyo; Veyron radara yakalanmadığı sürece mi yasal oluyo? Bence önce bakış açınızı netleştirmeniz lazım.
Eğer olay, yakalanılmadığı sürece yasal olmaksa, Veyron sadece "kablumbağa"dır.
Yakalanılsa da yasal olmaksa olay, Veyron Aslan'dır; Çita değil.
Eklediğim arabada beğenmediğiniz ne var? Veyron ve Veyron SS'in 2'sinin gücünü toplayınca anca o aracın gücü yapıyo. İçindeki kafes vs. de süs değil. O hızlarda bi yere çarpınca ölmemek için. Ki Veyron'u kaplumbağa edecek araçlara bir örnektir. Ve tamamen yasal.

gücü üretmek bi sorun, o gücü iletebilmek başka bi sorundur..

Eklediğim araç gücü yere güzel iletiyo ki, 0-100km/h hızlanması 1 saniye.
Veyron'un 3 saniye olması lazım.
Aradaki 2 saniye fark zaten 100km/h'ye kadar açılmış 20 boy fark demek.
Eklediğim aracın bir avantajı daha var: vergiden muaf ve fiyatı Veyron'dan çok daha az.
Videoda 100 bin pound civarı değeri olduğu söyleniyo yanlış anlamadıysam.
Yani ne demeye çalışıyorum, Veyron'u satın alarak üst düzey performans ve üst düzey prestij alıyosunuz.
Ama amaç performans ise, çok daha ucuza, çok daha fazla performans almak ta mümkün.
Artan parayla da prestijin kralını alırsınız ;)

Geri
Üst Alt