Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugatti Veyron SS vs. Bugatti Veyron

2 video ile devam etmek istiyorum mesajlarıma :)

Bu video'daki araç twinturbo Ford GT'dir. 1 mil mesafede çıktığı sürat 429.6km/h. Yani aslında Veyron SS piyasaya çıkmadan önce çıktığı sürat çoktan aşılmıştı ancak, fabrikasyon standart olarak değil. Aynı lüks konfor ve prestij ile. Fabrikasyon standart olunca çok farklı oluyo.

Neyse. Veyron kral puhaha

ben neyden bahsediyorum sen neyden bahsediyosun Ayberk..

ben neyden bahsediyorum sen neyden bahsediyosun Ayberk..

Bende farklı bişeyden bahsetmiyorum zaten. Veyron ses getirmedi, başarısız vs. bu tür şeyler yazmadım.
Daha önce yazdığım şey şuydu:
Veyron son sürat konusunda başarılı ama aynı performansı pist etrafında gösteremiyodu.
SS versiyonu ile bu sorun çözülmüş gayet başarılı ama bence gereksiz.
Çünkü çok daha ucuza, performanssa performans, prestijse prestij, hepsini almak mümkün.
Veyron'un avantajı nedir?
Hepsinden biraz biraz, aynı araç üzerinde sunuyo. Buna benim bi itirazım yok zaten.

ss 98 oktan benzın ıle 1200 hp cıkarmıs ınsan bunu dynoya cıkartıken bır yarıs yakıtı koyar ulan bu vw de cok cımrı kardesım

Her araba gereklidir gereksiz olsa üretilmez gereksiz olsa satılmazda bu konunun sonu yok tabi kimine gerekli kimine gereksiz ama hala gerekliliğini tartışmak garip ferrariyi de geçen skyline ferraride gereksiz zaten böyle bi araba varken neden öteki firmalar supersport yapıyo e gereksiiiz :D

hacı murata binene sorsan bizim arabayada gereksiz der:D serhat haklı, gereksiz araba yoktur uzanamadığımız ciğerler vardır:)

Geri
Üst Alt