Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bmw e-46??

Akın abi BMW diyor siz neyin tartmışmasını yapıyorsunuz hala güldürmeyin adamı...

Akın abi BMW diyor siz neyin tartmışmasını yapıyorsunuz hala güldürmeyin adamı...

tebrik ediyorum seni dou gerçekten akın burda bmw niğnnasıl olabileceğini anlamaya çalışırken sizler golf reno ve gene muhabbeti hondaya getirdiniz lütfen konu dışı nda tartışmalarınızı yapınız rica edicem.

akın senin soruna gelince 3.16 2001 bmw kullanmış biri olarak aracın ağırlık durumu ve çıktığın rampa eğimine göre 5 ten 4 de hatta 3 e bile düşersin nede olsa 1.6 motor bence 2001 3.20 lere bak madem 2001 lerde n alıcan hem fazla vergide vermemiş olursun

bu arada E90'da 4 silindir 20i, E46'da da öyle olması lazım..

olm benim konuyu napmışsınız?? noldu şimdi bmw işi? :D

---------- Post added at 11:53 ---------- Previous post was at 11:48 ----------

tebrik ediyorum seni dou gerçekten akın burda bmw niğnnasıl olabileceğini anlamaya çalışırken sizler golf reno ve gene muhabbeti hondaya getirdiniz lütfen konu dışı nda tartışmalarınızı yapınız rica edicem.

akın senin soruna gelince 3.16 2001 bmw kullanmış biri olarak aracın ağırlık durumu ve çıktığın rampa eğimine göre 5 ten 4 de hatta 3 e bile düşersin nede olsa 1.6 motor bence 2001 3.20 lere bak madem 2001 lerde n alıcan hem fazla vergide vermemiş olursun

abi kullandığın için yorumların kıymetli..nasıl leondan sonra tatmin edermi?
3.18i mantıklı gibi görünüyo..başımı ağrıtırmı?sonuçda 3-4 yaş daha büyük ve km side daha fazla olacak..saçma seçeneğide var tabi, alınmam yani..daha fiiliyata geçmemiş bi durum..

akın 3.18 yerine 3.20 derim vergi ve yakıt olarak aynı olacak çünki

leondan sonra dersen bana göre gerek yok bmw ıslak yolarda kıçını çabuk salabilen bir araç 3.16 alacağın diye söylüyorum ikiside 1.6 sonuçta belki diyebilirsin diye gene 3.20 de salar ıslak havada kıçını yoksa o yönden bir fark yok

abi 3.18i yıllık vergisi 526tl , 3.20i 824tl.

eee neden böyle 1.8 ila 2.0 ın vergisi aynı olmalı değilmi yoksa benmi yanlış biliyorum :(

1600-1799 / 1800 - 1999 cc şeklinde gidiyor abi vergilendirme :)

ben halen 318 lerde 118 lerdeki gibi 2,0 motor kullanıldımı diye merak ediyroum. bilgisi olan varmı? yani 318i lerin 1,8 olmama durumu olabilir.

ya bı donembende cok arastırdım 2,0 ler 6sılındır galıba bırde 2001 den sonrakı motorları ıyı ben o zaman 98 99 a yettırebılıyordum paramı almadım oyuzden 3,16 yı hıc dusunme bıle boylesıne cok yakan ve nerdeyse sahın tarafından gecılecek olan bır araba :)

---------- Post added at 16:12 ---------- Previous post was at 16:11 ----------

mayham da soylemıs bıldıgım kadarıyla 318ler 2 000 4sılındır 320 ler 2 000 6sılındır

Geri
Üst Alt