Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5F Egzoz Ucu Hk.

Evet TSI araçlarda çok ses çıkmasada @ilker.erdal aracı atmosferik olduğundan biraz daha gür.:) Ayrıca spor susturucun içerisindeki elyaflar 1 hafta 10 gün içerisinde daha güzel oturuyor ve performans, hız açısından da biraz farkettiriyor.
@Tibukoğlu5361 videoyu buldum, google drive'a ekledim. ArcTech spor susturucu video için tıklayın.
kesinlikle on numara istediğim tü,rde bir ses , hiç areo tampon işine girmeyeceğim , spor susturucu ve güzel bir egzoz kafası ile mevzuyu noktalayacağım. Areo işine girersem oohoooooooo.... 1000 lira tampon ve ne kadar ödeyeceğimi bilmediğim bir egzoz sistemi, çift çıkış da araçta yığılma performans kaybı vs sorgularını da istemiyorum. en güzeli bu şekilde yapmak

iptal edildiğinde spor oldugunda susturucular oluyor fakat daha seyrek sekılde elyaflanıyor @ArcTech ve ben spor son susturucu kullanıyoruz dedıgı gıbı tok ve temız bır ses arac ıcın temız hava cıkısı sağlıyor sıze tavsıyem spor son susturucu yapmanız :)
Spor son susturucuyu nereden bulabilirim

kesinlikle on numara istediğim tü,rde bir ses , hiç areo tampon işine girmeyeceğim , spor susturucu ve güzel bir egzoz kafası ile mevzuyu noktalayacağım. Areo işine girersem oohoooooooo.... 1000 lira tampon ve ne kadar ödeyeceğimi bilmediğim bir egzoz sistemi, çift çıkış da araçta yığılma performans kaybı vs sorgularını da istemiyorum. en güzeli bu şekilde yapmak

Sana numarayı yolladım. Bir fiyat al ona göre plan program yaparsın.
Performans kaybı yaşamazsın.

@Tibukoğlu5361 Varex olan araçlar kadar olmasada yine de tok bir ses oluyor. O da çok rahatsız edici değil tabi ama kişiden kişiye göre değişir.

Youtube’dan spor susturucu diye aratırsan birçok örnekleri mevcut.
Bende var olan videoyu bulayım eklerim buraya.
Başkan warex'in sesi şiir gibi geliyor tek sıkıntısı işte trafik polisleri :)

Hayırlısı olsun, güle güle kullanmanız dileğiyle. Akro yazıları biraz geride kalmış sanki, bir tık daha ileride olsa daha iyi olurmuş.

Hayırlısı olsun, güle güle kullanmanız dileğiyle. Akro yazıları biraz geride kalmış sanki, bir tık daha ileride olsa daha iyi olurmuş.
Çok çıksın istemedim aslında , tok dursun sırıtmasın diye düşündüm :) Ankara da Bi Kaç kere polis çevirmesinde aracımın egzoz uçlarına kadar laf edildiği dönemler oldu

Geri
Üst Alt