Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5F Egzoz Ucu Hk.

Tibukoğlu5361

Kayıtlı Üye
Herkese Merhaba,
Aracım üzerinde orjinal egzozu mevcut, parlak ve krom .... Sizlerin önerisi olan füme yada siyah benzer şekillerde egzoz ucu var mı? Sizlerin kullandığı taktığı örnek teşkil edecek

Seat logolu yanık krom yanık egzos ucu, internetten temin etmistim 5 yıldır aynı parlaklıkta kullanıyorum
9e4ed681079dd38480cb1c9ce4ddfbbc.jpg

Vida ile montaj değil dimi? Kesilip kaynak yapıldı? Lınk falan vat mı acaba yada sanayi de bulma şansımız nedir ,üretimi var mıdır

Vida ile montaj değil dimi? Kesilip kaynak yapıldı? Lınk falan vat mı acaba yada sanayi de bulma şansımız nedir ,üretimi var mıdır

Üzerine geçmeli keske biçme yok, vida yada punto atarak montaj yapabilirsiniz. 4 5 yıl oldu tam hatırlamıyorum ama seat logolu yanık egzos ucu diye ararsanız bulabilirsiniz

Herkese Merhaba,
Aracım üzerinde orjinal egzozu mevcut, parlak ve krom .... Sizlerin önerisi olan füme yada siyah benzer şekillerde egzoz ucu var mı? Sizlerin kullandığı taktığı örnek teşkil edecek

Aracın çıkışına uygun olanı deneyip almakta fayda var bazen 2 model aynı gibi görünse de birisinde olan biraz basık ovallik difizör yerine daha iyi oturuyor

Hocam şöyle bir akropovic var acaba egsozun uzerine gecmelimidir bizim araclara uyumlu olurmu fiyatta cok uygun tecrubelerinizden faydalanmak isterim
f999b0be553af540c0fd41c571dd634b.jpg
44175dc2eda731ed63dd3a2a726e24e4.jpg

Hocam şöyle bir akropovic var acaba egsozun uzerine gecmelimidir bizim araclara uyumlu olurmu fiyatta cok uygun tecrubelerinizden faydalanmak isterim
f999b0be553af540c0fd41c571dd634b.jpg
44175dc2eda731ed63dd3a2a726e24e4.jpg

arac uzerındeki eksoz ucu kesilirek takılıyor kestırıp altan ve ustten vıdalattırın ya da dırek duzgun sekılde kaynattırın derım uygulama sonrası fotografları gormek ısterız

arac uzerındeki eksoz ucu kesilirek takılıyor kestırıp altan ve ustten vıdalattırın ya da dırek duzgun sekılde kaynattırın derım uygulama sonrası fotografları gormek ısterız
ben bu hafta sonu bu işlemler için şaşmaz(ankara) sanayide egzozcuları gezdim, hepsi evet yapılabilir ama egzoza yazık diyip vaz geçirdiler beni. Kesme biçme işlemi yapmadan bu işin altından kalkman lazım o da geçmeli egzoz uçlarından kullanmalısın dedi. Bana göre de haklıydı. egzozun ucunu kesersek komple egzozu çöp etmiş oluruz

Geri
Üst Alt