Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 SJ 801 - 1.2 TSI *sener652

kıyamıyorum o kadar paraya ama bende cok ısıtyorum aero ... masallah

MaşeAllah MaşeAllah MaşeAllah kazasız belazsız nazarsız inşeAllah..çok şık..güle güle kullan
resmi yüklerken image yeniden boyutlandır yapmalısın 800x600 en ıygın olan o zaman taşma yapmaz..ama aklında olsun netbook da yapıyor..normal ekranda yapmaz taşmayı..

sağolun arkadaşlar.. plakalıkları söküp appye geçicem app yapacak bi yer arıyorum.. fırsat bulduğumda gidip ön ızgaranın krom yerini siyah yaptırıcam... yani aklımda bunlar.. şuan maltepedeyim.. buluşmaya gelicem ender elektronikten çıktıktan sonra.. arkayada çift çıkış egsoz taktırdım :)

cıft cıkısmı yoksa sol sag olarak cıftmı ? hayrılı olsun bu arada murat :) farkındaysan kac gundur hanı fot demıordum :D

cıft cıkısmı yoksa sol sag olarak cıftmı ? hayrılı olsun bu arada murat :) farkındaysan kac gundur hanı fot demıordum :D

:D farkındayım ama foto çekicek fırsatım olmuyo :D bitane foto koydum.. ama buluşmada görürsün ya :D

sağ sol diil.. aero kitte tek solda yuva varya oraya taktırdım bi çift çıkış.. tamponu deldirmeye kıyamam :D

ıyı bakalım hayırlı olsun ozaman :) gorusuruz aksam..

maaşallah Allah nazarlardan saklasın kardeşim güle güle kullan:)

Geri
Üst Alt