Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

31 Ekim 2010 Pazar Autoshow Organizasyonu

Pazar günü kalabalık olur zaten üzme kendini kardeşim ben öyle avunuyorum :D

valla 12.10 da eryadaydıkkımseyoktu bızde 2araba devam ettık haliçin orada yolda patronu yakaladım:) mersoda volkanı gordum bası çokkalabalıktı ınsanlarla konusuyordu es geçmek ozrunda kaldık cunku yorgunluktan ölüyorduk :D:D ama fuar süperdi heleki mankenler :p:D:eek::eek::D

Vay arkadaş ya , pis ekildik :D , 12.04 de Erya'daydım kimseyi göremedim bekledim biraz içerideydim , 12.30 a kadar bekledim sonra tam çıkarken cüneyt aradı, cüneyt'le biraz bekledik baktık gelen giden yok çıktık sonra bizde.

valla 12.10 da eryadaydıkkımseyoktu bızde 2araba devam ettık haliçin orada yolda patronu yakaladım:) mersoda volkanı gordum bası çokkalabalıktı ınsanlarla konusuyordu es geçmek ozrunda kaldık cunku yorgunluktan ölüyorduk :D:D ama fuar süperdi heleki mankenler :p:D:eek::eek::D

Vay arkadaş ya , pis ekildik :D , 12.04 de Erya'daydım kimseyi göremedim bekledim biraz içerideydim , 12.30 a kadar bekledim sonra tam çıkarken cüneyt aradı, cüneyt'le biraz bekledik baktık gelen giden yok çıktık sonra bizde.

2nizde aynı saatte ordaydınız görmediniz mi birbirinizi :D

Cüneyt mavi bi ibiza dan bahsetti ama dışarıda bekliyolardı galiba, ben tekrar cüneyti görmeye gittigimde 2 araba az önce geçti dedi :),

Senin numarayı da içerden internete girip aldım :)

Geri
Üst Alt