Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2017 leon led far sorunu

Geçmiş olsun. Hayırlısı olsun.
Zor, üzücü ve sıkıntılı bir süreç olmuş. İnşallah maduriyetiniz de kısa zamanda giderilir.

Bence aracınızı bırakmayın. İtiraz süreleri dolduğundan kesinlikle emin olun.
Aracı bırakırsınız gıcıklığına bir şey yaparlar sonra size patlar.

Bence aracınızı bırakmayın. İtiraz süreleri dolduğundan kesinlikle emin olun.
Aracı bırakırsınız gıcıklığına bir şey yaparlar sonra size patlar.
İtiraz süreleri ile alakalı bir hakları kalmadı zaten,çünkü tanınan süre çoktan dolmuş.Tüketici mahkemesi dedi ki,bu saatten sonra icraya dahi gitme hakkınız var.

Servis dediğim gibi,gelin değişim yapılacaktır dedi.Ama aracımı bırakmaya niyetim yok.Hatta farın sıfır kutusundan çıkarıldığını gözlerimle görmek isteyeceğim.

Yok neymiş efendim,sökülmesi takılması,yapıştırılması (yani muhtemelen silikonlama mevzusu) olduğundan araç birkaç gün serviste kalması gerekiyor dediler.Yapmayın dedim yahu,1 far 1 mesai gününde nasıl halledilemiyor dedim.Bakalım hayırlısı..

Merhabalar,

Dün servise davet edildim ve yaklaşık 2 saatlik bir süre sonunda far değişimini yapıp aracımı teslim ettiler.

Burada konu elbette maddiyatı kapsıyor çünkü iyi niyet garantisiz bu farın ücreti tamı tamına 12bin TL oldu dediler serviste..İyi niyet ile 8bin TL..

Ama asıl olay kullanıcı hatası dışındaki bir sorundan dolayı farımın değişmiş olması ve bunu daha öncede bahsettiğim gibi,yaşadığım konuyu tüketici mahkemesine başvurarak kazandım.

Siz siz olun,mutlaka haklarınızın peşinden gidin arkadaşlar,en azından mücadelenizi verin.Ben tam 1 yıl çabaladım bu konuyla alakalı.Saolsun eşim ,özellikle bu konuda daha inançlı ve ısrarlı hareket etti.

Bu vesile ile benden geçen sene 6.500 TL istenen parçayı,haklı olduğum ispatlanarak ücretsiz değişimi yapılmış oldu.

Benim asıl amacım biryerde,firmanın,müşterileri bu şekilde mağdur etmeye haklarının olmadığını kendilerine anlatmaya çalışmam oldu.Sürekli yıldırma politikaları ile biz müşteriler sındırılıyoruz,bu çok yanlış..

İnşallah 3. Kez aynı sorun nüksetmez birdaha.2 yıl parça garantim var yine ve farı özekllikle gözetim altında tutacağım..

Sağlıklı günler dilerim

E27EE0E5-E8D4-4A22-9CA4-FA23A4AD2E46.jpegBD80E2BB-78A0-4DCA-9636-BE413F653656.jpeg03AEED01-DC84-4CED-9DB1-9299DCA711DD.jpeg

Merhabalar,

Dün servise davet edildim ve yaklaşık 2 saatlik bir süre sonunda far değişimini yapıp aracımı teslim ettiler.

Burada konu elbette maddiyatı kapsıyor çünkü iyi niyet garantisiz bu farın ücreti tamı tamına 12bin TL oldu dediler serviste..İyi niyet ile 8bin TL..

Ama asıl olay kullanıcı hatası dışındaki bir sorundan dolayı farımın değişmiş olması ve bunu daha öncede bahsettiğim gibi,yaşadığım konuyu tüketici mahkemesine başvurarak kazandım.

Siz siz olun,mutlaka haklarınızın peşinden gidin arkadaşlar,en azından mücadelenizi verin.Ben tam 1 yıl çabaladım bu konuyla alakalı.Saolsun eşim ,özellikle bu konuda daha inançlı ve ısrarlı hareket etti.

Bu vesile ile benden geçen sene 6.500 TL istenen parçayı,haklı olduğum ispatlanarak ücretsiz değişimi yapılmış oldu.

Benim asıl amacım biryerde,firmanın,müşterileri bu şekilde mağdur etmeye haklarının olmadığını kendilerine anlatmaya çalışmam oldu.Sürekli yıldırma politikaları ile biz müşteriler sındırılıyoruz,bu çok yanlış..

İnşallah 3. Kez aynı sorun nüksetmez birdaha.2 yıl parça garantim var yine ve farı özekllikle gözetim altında tutacağım..

Sağlıklı günler dilerim

Ekli dosyayı görüntüle 22613Ekli dosyayı görüntüle 22614Ekli dosyayı görüntüle 22615
Hayırlı olsun.
Hakkınızı aramış olmanız herkes için örnek teşkil edebilecek birşey.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt