Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2017 leon led far sorunu

Bu matrix led dedikleri itelemenin başka bir yolu sadece. Aydınlatma güzel, görüntü güzel ama iş arızaya gelince komple değişim. Sırf kolay müdahale olmasın diye de kapalı sistem... Mis gibi öperiz diyorlar geldiklerinde.

Ufak bir arızanın tüm sistemi çöpe atmaya sebebiyet vermesi enteresan. Bunların tekil mercek olarak değişimini de yapmaları mümkün olmalı.

Ayrıyetten çıkmacılara baksanız bir bakıma daha iyi olur diye düşünüyorum. Ama bilhassa dişi kırık olanları tercih etmeyin, bir ara çok fazla şekilde far hırsızlığı oluyordu.

Aynen sağ far işlem görmüş cami kirilmis.yada cam değişimi yapılmış olabilir..6000 TL yi sadece far icinmi istiyorlar..

evet komple far değişimi için bu fiyatı istediler.bu arada benden önceki kullanıcıya ulaştım,sağ farı daha önce ya 2018 ortalarında yada 2019 da erpa otoda orjinal far ile değişim olduğunu söyledi.sistemden şaseden kontrol ettireceğim gittiğim servise.durum bu şekilde ise şayet garantisi devam ediyorsa tekrardan değişim talep edeceğim.

Bu matrix led dedikleri itelemenin başka bir yolu sadece. Aydınlatma güzel, görüntü güzel ama iş arızaya gelince komple değişim. Sırf kolay müdahale olmasın diye de kapalı sistem... Mis gibi öperiz diyorlar geldiklerinde.

Maalesef fırsatçılık ..

Ufak bir arızanın tüm sistemi çöpe atmaya sebebiyet vermesi enteresan. Bunların tekil mercek olarak değişimini de yapmaları mümkün olmalı.

Ayrıyetten çıkmacılara baksanız bir bakıma daha iyi olur diye düşünüyorum. Ama bilhassa dişi kırık olanları tercih etmeyin, bir ara çok fazla şekilde far hırsızlığı oluyordu.

Hemfikirim,neden bütün sistem çöpe gidiyo anlamış değilim..

Farımın benden önceki kullanıcıda istanbul erya otoda orjinal far ile garantiden değiştiğini telefonda anlatınca şaşırdı servis danışmanı.benden önceki farın sorunu,far kontak açınca aşağı inip yukarı kalkıyor ya farlar,sağ far inince kalkmıyomuş yukarı ve değişimi olmuş serviste.
ama öğrendiğim kadarı ile 2018 haziranda değişmiş kısmetime.üzerinden 1 ay geçmiş ancak servis ile görüştüm uzun uzun,ben 3 yaşında bir aracın bu kadar kısa sürede 2 kez farının arızaya geçmesine anlam veremiyorum ve bu fara para ödemeyeceğimi ilettim.müşteri memnuniyeti kapsamında farımın garantiden bir şekilde değişimini talepmetmenizi gerekirse üst yönetime konuyu aktarmalarını istedim.Olmadı ben kendim görüşürüm olumlu bir sonuç çıkmaz ise.ben bu olayı kabul etmek istemiyorum arkadaşlar böyle bir dünya yok ya,onca masraf edip onca para verdim şu aracı alırken ve bana daha ilk senesinde 10bin tl (far+volan) masrafı çıkartıyor.mayıs ayında da periyodik bakımında ayrıca aküsüde değişti ona hiç değinmiyorum dahi..parayı yoldamı buluyor bu vatandaşlar sanki..

evet komple far değişimi için bu fiyatı istediler.bu arada benden önceki kullanıcıya ulaştım,sağ farı daha önce ya 2018 ortalarında yada 2019 da erpa otoda orjinal far ile değişim olduğunu söyledi.sistemden şaseden kontrol ettireceğim gittiğim servise.durum bu şekilde ise şayet garantisi devam ediyorsa tekrardan değişim talep edeceğim.

Maalesef fırsatçılık ..

Hemfikirim,neden bütün sistem çöpe gidiyo anlamış değilim..
Erpa otomotiv dediğiniz yer yetkili servismi..

Geri
Üst Alt