Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI turbo büyültme?

Peki yazılımın tüketim olarak farkı nedir? Şehir içi, dışı, karma, dip gaz vs.?

Her zaman soyluyorum yazilim oncesi ve sonrasi olarak bende yakit tuketiminde herhangibir degisiklik olmadi aksine 20-30 km fazla gittigim de oldu zaman zaman..Yazilimim Superchips..

Peki yazılımın tüketim olarak farkı nedir? Şehir içi, dışı, karma, dip gaz vs.?

yazılım yapan kısının elıne baglı o ıs,mısal arabayı daha fakır karısımla yurutucek sekılde b map yapılırsa daha az yakmak mumkundur ama kotu benzın yada olası detonastonlara da davetıye cıkarılmıs olunur sınırlar asılırsa motor kırmaya kadar gıder.Cogu yazılım fırması genellıkle zengın yazılımlar yaparlar guvenlık acıksından bu durumda araba sıkıstırılarak kullanıldıgında zengın karısımda gıttıgınden yakıt ekonomısı ortadan kalkabılır ama alt devırlerde orjınalınden cok fark gorulmez.Dedıgım gıbı tamamen yapan kısının elıne kalmıs bu

Turbo ile başlanacağına, fren+amortisör ile başlansa, geç frenaj ve virajda daha yüksek güvenli hıza ulaşılsa, dünyada buralardan başlanıyor.

Turbo ile başlanacağına, fren+amortisör ile başlansa, geç frenaj ve virajda daha yüksek güvenli hıza ulaşılsa, dünyada buralardan başlanıyor.

Dünyada yollar pist gibi üstüne bir çok pist var. Biz anca roll yapabileceğimiz için motor daha ön planda bence =)

araç gittiği gibi durmalı da yola tutunmalı da çok haklısın :eek:key: kontrolsüz güç tehlikedir ..

Geri
Üst Alt