Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI turbo büyültme?

herkezin yorumunu tek tek okudum herkeze teşekkür ediyorum...

Anladığım kadarıyla o zaman ben bu işe giremeyeyim.. filtre+egzoz+chip yeterli 160 bulur zaten bunlar..

yada satıp dizel fr almak en mantıklısı.. başka bir araç düşünmüyorum 1.8T felan :)

bakalım o zaman biraz daha bekleyelim zaman neyi gösterecek

ıkıncı elde guzel yakalarsan kacırma bence,o araba cupra kadar satılmadıgından ıkıncı elı de zor bulunur ılerde

Aslında kafamda hep dizel + otomatik + 140 bg üstü araçlar var Can, o yüzden birazda FR meyilliyim ama bu şartlarda sıfır alınmaz euro arttı ondan çare arıyorum. Birde model küçültmekte istemiyorum.

Aslında kafamda hep dizel + otomatik + 140 bg üstü araçlar var Can, o yüzden birazda FR meyilliyim ama bu şartlarda sıfır alınmaz euro arttı ondan çare arıyorum. Birde model küçültmekte istemiyorum.

dizel performans falan iyi de leon kullanırken gidip yine leon a o kadar para vermekte bana biraz anlamsız geliyor..yani çok güzel FR ama hiç leon um olmasaydı düşünürdüm.farklı markalara da yönelinebilir aslında

her hangı bsye saldırı soz konusu degılkı o nerden cıktı,burda konusulan konu buyuk turbo dusuncesının gerceklesmesının mantıksız olcagı ve eger daha fazla performans ıstenıyorsa satılıp daha ıyı motor secenegıne gecılmesı ısın ozu bu dıyorum.Taktırınız ıcın tesekkurler

rica ederim..bence de bu tip arabalar için turbo değişim haricindeki işlemlerle yapılan perf. artışı çok yeterli yaklaşık 160 hp bahsediliyor..bu aracı alanlar bunu bilerek almalılar..daha sonra turboyu büyütemiyorum diyerek aracı satmaya çalışmak mantıklı değil.sonuçta bu aracta aynı kasa fr ve cupra var ve onların motor hacimleri 1.4 değil onların klasmanı farklı zaten o motorları her türlü yükleyebilirsiniz.. ama bunlar 1.4 entrnalleri yetmez en basitinden..bunu anlatmaya çalışmıştım..

dizel performans falan iyi de leon kullanırken gidip yine leon a o kadar para vermekte bana biraz anlamsız geliyor..yani çok güzel FR ama hiç leon um olmasaydı düşünürdüm.farklı markalara da yönelinebilir aslında

Aybars düşünüyorumda alabileceğim kafama yatan hiçbir araba yok.. Başından beri lancia delta istiyordum ama otomatikleride iyi değil ondan.. yoksa düşünmeden onu alacağım

Aybars düşünüyorumda alabileceğim kafama yatan hiçbir araba yok.. Başından beri lancia delta istiyordum ama otomatikleride iyi değil ondan.. yoksa düşünmeden onu alacağım

sıfır mı düşünüyorsun abi kesinlikle yoksa şöyle 3 4 yaşların da araçlara bakar mısın ?

Zaten stock hali 125 geciyor ama olcumlerde 135 gibi rakamlar cikiyor..yazilimla da ve istege bagli egzost ile de 150ve ustune cikmak mumkun kaldi ki daha da fazlasini aramak macera olur bu motorda..Yazilim oncesi ve sonrasi olarak Serbay sana su farki soyleyim..Yazilim oncesi Beylikduzu yokusunun basindan 5. viteste gaza oturdugumda 140 gibi bir rakama cikabiliyordum yokus bitimine kadar 18 inch lastiklerle tabi, yazilim sonrasi ayni yokusun basindan sonuna kadar 175-180e hatta otesine dayanabiliyorum..Bu da aracin cekisinin bariz arttiginin bir gostergesi kendi gorusum olarak..Bana gayet yeterli geliyor su anda ama egzost da dusunmuyor degilim..eger iyi bir ses vaad edilirse..

Zaten stock hali 125 geciyor ama olcumlerde 135 gibi rakamlar cikiyor..yazilimla da ve istege bagli egzost ile de 150ve ustune cikmak mumkun kaldi ki daha da fazlasini aramak macera olur bu motorda..Yazilim oncesi ve sonrasi olarak Serbay sana su farki soyleyim..Yazilim oncesi Beylikduzu yokusunun basindan 5. viteste gaza oturdugumda 140 gibi bir rakama cikabiliyordum yokus bitimine kadar 18 inch lastiklerle tabi, yazilim sonrasi ayni yokusun basindan sonuna kadar 175-180e hatta otesine dayanabiliyorum..Bu da aracin cekisinin bariz arttiginin bir gostergesi kendi gorusum olarak..Bana gayet yeterli geliyor su anda ama egzost da dusunmuyor degilim..eger iyi bir ses vaad edilirse..

Peki yazılımın tüketim olarak farkı nedir? Şehir içi, dışı, karma, dip gaz vs.?

Geri
Üst Alt