Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yurttan benzin protestoları

o zaman ne diyoruz,,, ^^dumak yok yola devam^^

Papa'ya sormuşlar gücünü nerden aldın diye. ''Tanrıdan aldım bu benim kaderimdir.'' demiş. Kral'a sormuşlar gücünü nerden aldın diye. ''Babamda kraldı ondan aldım'' demiş. Hitler'e sormuşlar gücünü nerden aldın diye. ''Alman ırkından.'' yanıtını vermiş. Lafa biri atlamış: ''Bakın bende milletten aldım, istediğim herşeyi yapabiliyorum demiş. Önümde bir engel vardı oda anayasaydı onuda kaldırdım sayılır.'' demiş..

benzinide içeriz diye mi korkuyorlar anlamadım ki
çok sinir oldum yine

hatırlıyorumda ilk ehliyeti aldığımda litresi 1.4 tl idi..aradan geçen 6.5 senede 4 tl yi geçti...
çocuğum olursa bilim adamı olması için baskı yapıcam uranyumdan çalışan araba yapsın die.bi depo uranyumla 1 milyar km yaparsın herhalde..

Papa'ya sormuşlar gücünü nerden aldın diye. ''Tanrıdan aldım bu benim kaderimdir.'' demiş. Kral'a sormuşlar gücünü nerden aldın diye. ''Babamda kraldı ondan aldım'' demiş. Hitler'e sormuşlar gücünü nerden aldın diye. ''Alman ırkından.'' yanıtını vermiş. Lafa biri atlamış: ''Bakın bende milletten aldım, istediğim herşeyi yapabiliyorum demiş. Önümde bir engel vardı oda anayasaydı onuda kaldırdım sayılır.'' demiş..

koyunluğumuzun kısaca anlatımı

genemı zam lanet olsun yaaa. yok yaa ben bu ülkede bu yonetenlerle olmak ıstemıyorum..

Geri
Üst Alt