Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yurttan benzin protestoları

arkadaşlar aralık 22 de 100 tl lik benzin aldım ki heray ortalama 250 tl lik benzin yakan biriyim...şu an aradan 25 gün geçti ama 30 tl lik benzin yakmadım!!!!!!işte tepkim bu !!!!!zora kalmadıkça binmiyorum haftada 1 2 kez fazla da yok!!!işe de gitmiyorum aracım ile....

akaryakıt olayını toplanıp protesto edelim her saabah 4luler acık gidiyorum ama bakıyorumda trafikte 100 araç varsa 1-2 tanesi 4lüleri açık gidiyor başkalarının umurunda değil sanırım

ewet bende ona çok dikkat ediyorum çogunun haberi bile yoktur trafikte eminim.

Haftaya cumartesi günü saat 13:00 Bursa da sivil toplum dernek ve kuruluşlarının düzenlediği şehir merkezine arabalarla protesto konvoyu olacak..Herkes katılabiliyor..Her yerde davet var...Diğer illerde de bu tür şeyler düzenlenebilir aslında...

Geri
Üst Alt