Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yurttan benzin protestoları

hala büyük bi org. konusunda bilgi yok sanırsam..

herkes, benzin fiyatlarını 5 tl yapmazsanız adam değilsiniz diye isimsiz mektup yazıp yollasınlar gerekli mercilere..

İlla yapacaksak biz yapalım;bir organizasyon tasarlayalım diğer insanlarada duyuralım gelen gelir.Böyle bekleyerek hiçbir aksiyon olmayacak belli birşey.Zaten bu akşamları 4lü yakma ve korna basma olayı bana fazlaca saçma geliyor bu tepkidir, yaptırımı olmaz!Ama eylem daha yapıcı bir unsur.

xx

gecen gunlerde taksımde bır organızasyon oldu ama cnn turk harıcı hc bır kanal da gormedım.hep demısımdır medya olaya el atmassa bırsey olmaz medyanın kımlerın elınde oldugunu herkes bılıyor.. sabredın 5e de cıkar bu benzın 6 yada :)

bencede medya bu konuda çok yetersiz yada çok çekimser kalıyor başka bir konu olsa ordan,burdan,sağdan soldan kulakları delik organizasyonların öncüsü olurlar :p

Benzine yine zam geldi!
Akaryakıt ürünlerinden 95 ve 97 oktan benzinlerin satış fiyatı bugünden geçerli olmak üzere litrede 4-8 kuruş artırıldı.
09:45 | 13 Ocak 2011

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, akaryakıt dağıtım şirketlerinden POAŞ’da 95 oktan kurşunsuz benzinin satış fiyatı Ankara’da litrede 3,87 liradan 3,95 liraya, İstanbul ve İzmir’de 3,86 liradan 3,94 liraya, Van’da ise 3,98 liradan 4,06 liraya yükseldi.

BP bayilerinde 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı Ankara, İstanbul ve İzmir’de 3,88 liradan 3,96 liraya, Van’da 3,98 liradan 4,06’ya yükseldi. 95 oktan benzin OPET bayilerinde ise Ankara ve İstanbul’da 3,88 liradan 3,96 liraya yükselirken, İzmir’de 3,87 liradan 3,95 liraya, Van’da da 4 liradan 4,08 liraya çıktı.

-97 OKTAN BENZİN

97 oktan kurşunsuz benzin ise yeni zammın ardından POAŞ bayilerinde litrede Ankara’da 3,96 lira, İstanbul ve İzmir’de 3,98 lira, Van’da ise 4,06 liradan satılmaya başladı.

BP bayilerinde Ankara, İstanbul ve İzmir’de 3,99 liradan satılan 97 oktan kurşunsuz benzin, Van’da 4,09 lira, OPET bayilerinde de Ankara ve İstanbul’da 3,99 lira, İzmir’de 3,98 lira, Van’da ise 4,11 liradan satılıyor.

Dağıtım firmalarının belirlediği tavan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor.

MİLLİYET...

Benzine yine zam geldi!
Akaryakıt ürünlerinden 95 ve 97 oktan benzinlerin satış fiyatı bugünden geçerli olmak üzere litrede 4-8 kuruş artırıldı.
09:45 | 13 Ocak 2011

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, akaryakıt dağıtım şirketlerinden POAŞ’da 95 oktan kurşunsuz benzinin satış fiyatı Ankara’da litrede 3,87 liradan 3,95 liraya, İstanbul ve İzmir’de 3,86 liradan 3,94 liraya, Van’da ise 3,98 liradan 4,06 liraya yükseldi.

BP bayilerinde 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı Ankara, İstanbul ve İzmir’de 3,88 liradan 3,96 liraya, Van’da 3,98 liradan 4,06’ya yükseldi. 95 oktan benzin OPET bayilerinde ise Ankara ve İstanbul’da 3,88 liradan 3,96 liraya yükselirken, İzmir’de 3,87 liradan 3,95 liraya, Van’da da 4 liradan 4,08 liraya çıktı.

-97 OKTAN BENZİN

97 oktan kurşunsuz benzin ise yeni zammın ardından POAŞ bayilerinde litrede Ankara’da 3,96 lira, İstanbul ve İzmir’de 3,98 lira, Van’da ise 4,06 liradan satılmaya başladı.

BP bayilerinde Ankara, İstanbul ve İzmir’de 3,99 liradan satılan 97 oktan kurşunsuz benzin, Van’da 4,09 lira, OPET bayilerinde de Ankara ve İstanbul’da 3,99 lira, İzmir’de 3,98 lira, Van’da ise 4,11 liradan satılıyor.

Dağıtım firmalarının belirlediği tavan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor.

MİLLİYET...

Bu gerçek mi yaa :kizgin: yaza kadar 5 tl olur artık

haberi milliyette gördüm Burçak..sanırsam doğru :(

antep de 4.02 97 oktan.benzincinin önüne geçim avuçlarımı ovuşturarak..ağzımdan suları akıtıyorum..kediye ciğer arat gibi depoma 97 oktan benzin atsınlar diye

Geri
Üst Alt