Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yüksekova ve Çukurcada Hain Saldırı 26 Şehit

yani cidden korkunç: şehit sayıları, teröristlerin yaptıkları, kalleş planları vs. şehitlerimizin naaşlarını bile rahat bırakmamışlar.

yani cidden korkunç: şehit sayıları, teröristlerin yaptıkları, kalleş planları vs. şehitlerimizin naaşlarını bile rahat bırakmamışlar.
caner abi bu yazdıklarını okurken ciddi anlamda rahatsız oldum rabbim inş teröristlerin cezalarını verir.amin

Facebookta dolasan yazI car tv8 e canli yayina bir bayan katilmis oglunun cukurcada asker oldugunu olen sayisinin 86 oldugu ve bayan hattan direk alinmis kurallara gore 50 kisi ce ustunde anayasaya gore devlet yoneticilerinin istifasi gerekiyormus

- 145 şehidimiz var efendim.
R.Tayyip: Bekleyeceğiz. Sabrımız gerçekten taştı ama bekleyeceğiz.

- Menemen'de Kubilay çavuş şehid oldu paşam.
Mustafa Kemal ATATÜRK: YAKIN ORAYI !

anlayana :eek:key:

Aslında çok uzun yazdım ama en iyisi yazmamak.Herşeye inanmayın göz görsün kulak duysun öyle inanın.
Sayı savaş varsa önemlidir ama bi savaş yokken verilen tek bi şehit tarifsiz acıdır!
250bin şehit vermiş bir milletin evlatlarıyız ama o şehit atalarımızın neden şehit olduğu belli bu yüzden vatan sağolsun diyoruz ama ya şimdi hangi savaş için şehit veriyoruz?...

xx

Arkadaşımzıın yazdığı yorumu yanlış tarafa çekip de hakaret vs eden olmadı zaten Serhat kardeşim, benim önceki yazdığımı okuduysan eğer orada ne yazmıştım ben " herhalde yanlışlıkla yazdı" dedim.. Bu şu demek o anki sinirle yazılmış birşey.. Kendisi de zaten yazmış bunu.. Ayrıca burada ülkeyi yönetene tepki gösterip hesap soramayacaksak eğer, hiç buraya birdaha bu şekilde yorum yazmayalaım kardeşim.. Bir ülkede iyiye giden birşey de olsa kötüye giden birşey de olsa 1 numaralı olarak yönetici sorumludur, eğer buna kızmak tepki göstermek düzgün tepki değilse ben daha yazmıyorum bu şekilde.. O zaman neye tepki gösteriyosun kendi kendine bağır dur, biz icraat yapacak olana tepki gösteriyoruz ki artık icraat yapsın diye bundan daha düzgün tepki ne olabilir? Ayrıca burada hele hele bir parti adı hiç geçmedi dikkat edersen ben yazarken hiç bu şekilde yazmam ama nedense hemen böyle bir yorumda bulununca partizanlıkla suçlanıyoruz, üzülüyorum gerçekten keşke böyle algılanmasa tepkiler, bence sen bu yazdığın yorumla birazcık yanlış tarafa çektin şimdi serhat kardeşim üzüldüm doğrusu :(..

Olay partilerin insiyatifinde değil malesef askerliğini doğuda yapmış birçok arkadaşımız sınırda ki askeri ihmalleri ve bunun üstünden rant sağlayan personelleri bilirler az çok benim size karşı bi suçlama yaptığım falan yok yazılarınızı da düzgün okuyorum ve yorumluyorum şüpheniz olmasın ancak askeri personelin bu zaman a kadar hiç yargılanmadığı soru bile sorulmadığı bi ülkede yaşıyoduk ben onlara hesap sorulmasını ve yargılanmalarına seviniyorum.... bide şu var doğuya giden komutanlarımız ve bunların asker ve zahiyat vermeden ordaki evrelerini geçirme günlerini öldürme telaşları doğuyu bu hale getirdi zamanında bir komutanla birkaç seferde nasıl PKKnın zahiyat verebileceğini de gördük... benim demek istediğim askeri yönetimin yaşadığı olumsuzluklar ve doğudaki boşluklardan yararlanan terörizm bu olayları bu noktaya getirdi askeri karakolların durumları ortada zaten seneler önce yapılan aciz karakol ve bina diyemiyeceğiniz barınaklardan ibaret bende sınırda yaptım askerliğimi ve iyi bilirim imkanın içinde imkansızlıkla savaşmaları... benim sinirmi bozan parti olarak desteklemesemde şuan ortada yaşananların sadece bu yüzüne bakılması size lafım yok sadece Doukan kardeşimi yakından tanıdığım ve bu forumun kurulduğu andan daha öncesine dayanan arkadaşlığımızdan ötürü bunu yazdım yanlış telafuz edilen bişeyi büyütmenin manasıl yok zaten bu ortada... serhat kardeşinize de üzülmeyin yok yere onun birşeyi yanlış tarafa çektiği yok ben gördüğümü okuduklarımı buraya yorumladım yani herkesten alıntı yapmadım laflarımda yerlerine ulaşmıştır bundan eminim o konuda hiç kuşkum yok
İyi Forumlar.....:eek:key:

Başka bir forumdan tanıdığım rütbeli asker doğruladı 86 şehit sayısını...
Üstteğmenın odasına kadar girildiğinden hatta bayrağın bile değiştirildiğinden söz ediliyor.

Askerdeki arkadaşımıda daha olayın sabahında aradığımda "60 70 civarı şuan inanma" demişti.

Dün gece Esenboğa da hazırda bekleyen 60 civarı ambulans olduğunuda okudum yine aynı forumdan görgü tanıklarından. Bunlar burda niye duruyor?

Hadi diyelim bunlar yalan ya da biz felaket tellalıyız vs...

Başbakan niye ortalık kan gölüne dönmüşken tüm medya patronlarını (tarihte ilk defa tam kadro) basına kapalı bir şekilde acele bir şekilde topladı.

Bu kadar acil olan neydi?

Ben mi paranoyak oldum yoksa bizi saflaştırdılar mı iyice???

Geri
Üst Alt