Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yüksekova ve Çukurcada Hain Saldırı 26 Şehit

Hazır yeni anayasa yapilacakken idam cezası geri gelsin..bu köpekleri mobil vinçlerde sallandirsinlar bakalım kaçının macasi sıkacak terör yapmaya..en azından vicdanlar rahatlar biraz..

Allah (CC) belalarını versin alayının başka bişi demiyorum... böle devam ederse neler olur tahmin bile emek istemiyorum...

bunları öldürmeyeceksin yakacaksın...ilk öncede imralıdan başlıyacaksın...

Ben artık bu olaylara akıl sır erdiremiyorum. Saldırı olur F16 lar kalkar kandili orayı burayı bombalar geniş çaplı operasyon başlar vs vs...
Madem yerini biliyorsun niye başlarına yıkmıyorsun nie saldırıdan önce olmuyor bu operasyonlar.
Ya hepsini geçtim ağır silahlar roket atarlar toplar falan diyorlar ya bunları oraya ceplerinde mi getiriyorlar nasıl kimse görmüyor. Birde ellerini kollarını sallayıp geri dönüyorlar nerde termal kameralar ıvır zıvırlar?

Geçen Manisa da askerdeki arkadaşımla konuştum 3 terorist yakalamışlar çevirmede. Dikkatli ol falan derken arkadaşa sordum karakolda projektör, termal vs birşeyler var mı diye ki gittim ziyaretine karakolun önü allahına kadar tarla çayır çimen boyum kadar otlar. gece diblerinde biticekler anlayamadan.

Bana normal kameramız bile yok dedi.

Bu mudur TSK nın düştüğü durum bu kadar aciz mi göz göre göre ölüyorlar ya.

devletimizin eşkiyayı izlediği, istihbarat yaptığı kadar dışarıdan destekli eşkiyanın da izlediği, istihbarat yaptığı gün gibi meydanda. bizim insansız hava araçlarımız var, peki onların yok mu? dağları bombalarken eminim boş yere milleti tatmin etmek gibi bir tavır seziyorum. an ve an her şeyin takip edildiği kayıt altına alındığı çağımızda teröröün bitirilememesi bana saçma geliyor. birileri bu olaylar sonucu ahlanıp vahlarken fena halde nemalanıyor ve bitmesini de hiç istemiyor ki bu olayların ardı arkası kesilmiyor.

2 gün önce zamlara ahlandık dövündük, dün ve bugün yastayız zamları konuşan kalmadı. Doğalgazdaki açığı elektrik zamları ile kapatan devletimiz, doğalgazı kullanmayan vatandaşlara bile bunu yüklediler. ki elektriğin hala bedava kullanıldığı, fatura kesilemediği bilinen yerlerde bile enerjinin kesintisiz devam ettiği bir ülkede yaşıyoruz. Kazandığımız paranın ne kadarını nereye harcıyoruz, hangi vergi için ne kadar kesildiğini bile tam olarak bilmeyen binlerce vatandaşımız var. Şahsi fikrimdir, Millet olarak aşırı duyarsızız, bıçak kemiğe gelmeden milletçe hareket etmemiz mümkün değil. Milliyetçiliği bize doğru öğrettiklerinden bile şüpheliyim.

filler tepişiyor, çimler eziliyor.

Adına dış istihbarat dedikleri ve bize gelmeyen bilgiler Teröristlere her zaman gidiyorsa bizim elimizde termal kamera olmuş roketatar olmuş ne fayda..İnsan diyemeyeceğim teröristlere sağlanan yardım kimlerden geliyor? Önce başımızda olduklarını söyleyen kişiler bu yardımları kesmeli..

Arkadaşımızın demek istediğini yanlış taraflara çekmemek gerek yanlış yazmış olabilir Doukan ı birçok arkadaşımız burda tanır zaten laflarınızla birbirinizin üstüne gideceğinize o dağda kurşun sıkan onu dışarıdan destekleyenlere kelimelerinizi sarfedin lütfen burda ciğerim yandı deyip gidip dtp gibi bi partiye oy atanlar bile içimizdeyken lütfen aynı düşünceyi aynı kafayı taşıyan bizler burda partizanlıkla baştakini kınamakla uğraşmıyalım bi tepki verilecekse düzgün verilmeli biz dağdaki kör cahil değiliz BİR TÜRK ÖLÜR AMA BİN TÜRK GELİR ONLARIN BU ÇABALARI BOŞUNA ANLADIKLARINDA ÇOK GEÇ OLACAK bizi bölmeye çalışanların bu halkı böyle parti parti bölenlerin ekmeğine yağ sürmeyin arkadaşlar....

Arkadaşımzıın yazdığı yorumu yanlış tarafa çekip de hakaret vs eden olmadı zaten Serhat kardeşim, benim önceki yazdığımı okuduysan eğer orada ne yazmıştım ben " herhalde yanlışlıkla yazdı" dedim.. Bu şu demek o anki sinirle yazılmış birşey.. Kendisi de zaten yazmış bunu.. Ayrıca burada ülkeyi yönetene tepki gösterip hesap soramayacaksak eğer, hiç buraya birdaha bu şekilde yorum yazmayalaım kardeşim.. Bir ülkede iyiye giden birşey de olsa kötüye giden birşey de olsa 1 numaralı olarak yönetici sorumludur, eğer buna kızmak tepki göstermek düzgün tepki değilse ben daha yazmıyorum bu şekilde.. O zaman neye tepki gösteriyosun kendi kendine bağır dur, biz icraat yapacak olana tepki gösteriyoruz ki artık icraat yapsın diye bundan daha düzgün tepki ne olabilir? Ayrıca burada hele hele bir parti adı hiç geçmedi dikkat edersen ben yazarken hiç bu şekilde yazmam ama nedense hemen böyle bir yorumda bulununca partizanlıkla suçlanıyoruz, üzülüyorum gerçekten keşke böyle algılanmasa tepkiler, bence sen bu yazdığın yorumla birazcık yanlış tarafa çektin şimdi serhat kardeşim üzüldüm doğrusu :(..

Burada herkes düşüncelerini forum ve toplum kuralları dahilinde yazma hakkına sahip tabii ki..Cevaplarda gördüğüm kadarıyla kimse kimseyi suçlamamış..Ve herkes aynı tarafta aynı düşünceleri farklı yorumlarla paylaşıyor..Suçlama veya tenkit olmadan..Tepkilerimizi ortak noktalarda toplarsak amaç yolunda aracımızıda seçmiş oluruz Değerli Arkadaşlar :)

Geri
Üst Alt