Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yüksekova ve Çukurcada Hain Saldırı 26 Şehit

Hepsinin mekanı cennet olsun.
Ama ne desem veya desek boş demekten öte gitmiyor.Dün iş için Trabzon'daydım orada işi bıraktım bende Trabzon'lularla eyleme katıldım.Biz vatandaş olarak ne yaparsak yapalım askeri ve siyasi iradenin yada iradesiz yönetimlerin vebalini masum kardeşimlerimiz vatani görevini yapan kişiler çok acı bir şekilde ödüyor.
Bu kadar asker terörist peşinde koşarker şehit olsa inanın içim bu kadar sızlamayacak çünkü gerçekten vatan uğruna birşeyler yaparken şehit olacaklardı.Ama hiçbirşey yapamadan sanki yem gibi şehit olmaları içimdeki ateşi misli misli katlıyor öfkem sadece teröriste değil aynı oranda devlete benim için iki unsurda aynı suçta..Vatanıma ve vatandaşıma çok güveniyorum ama devlete kesinlikle güvenmiyorum 10 saat toplantı yapmışlar bomba atmışlar bu gece yine polisler şehit oldu.Bombaları boşa atmasalar bari bizim cebimize yansıyor bunlar artık sadece göz boyama bu işler.
Siyasi ve askeri yönetimimize kesinlikle güvenmiyorum mümkünse aynı kefede hepsinin yargınlanmasını istiyorum suçlu olan kimlerse dağdakinden daha çok günaha sahip!:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

xx

200 adamla koca tugayı basıyorlar 26 askerimizi şehit ediyorlar ve ellerini kollarını sallayarak gidiyorlar.Yazıklar olsun.Kim suçlu ise ALLAH belasını versin.Dua edelimde başka bir ülkeyle savaşa falan girmeyelim perma perişan oluruz bu orduyla,polisle bu güvenlik kuvvetleriyle.Komutanların hepsi ordu evlerinde veya polis evlerinde şeyleriyle ceviz kırsın bizim gariban mehmetlerimiz birer birer şehit olsun.Hangi mantık bunu kabul eder anlamıyorumki.Dünden beri içim yanıyor.Hele bir abd nin veye herhangi bir ab ülkesinin bir askeri öldürülsün kıyamet kopar.Yazıklar olsun başta israil olmak üzere bizle bir dünya dalga geçiyorlardır.Ancak filmlerde ve sanal bir alemde kahraman bir millet olduk.Bizleri bu durumlara düşüren hükümetlerin komutanların ALLAH belasını versin.Her zamanki gibi Şehitlerimize ALLAH rahmet eylesin.

bi abimini arkadaşı teşkilatta onunla konuşmuş şehit sayısı 26 degıl 50 falanmış gizliyolarmış millet ayaklanmasın diye

Hükümet son zamanlarda asker ve komutanlarla çok uğraşmaya başladı...Çoğu yargılandı ve hala yargı süreci devam edenler var...Bana sanki bu olaylarda su istimal var gibi geliyor..Bu kadar çok şehit sayısı ile halkın tepkisini kazanıp,RTE ve hükümeti istifa ettirmek için çaba içindeler sanki...

doğru söylüyosun haber sitelerindede bu tarz haberler var ama inanması zor...inşallah ta doğru değildir

maalesef oluyor arkadaşlar birinci ağızdan duymuşluğum vardır. ama bu olayda asker kardeşimiz panikle böyle zannetmişte olabilir siper almak için yerde yatanları yaralı ya da ölü zannetmiş olabilir

inş doğru değildir ölü sayısı daha da fazla olmasın rabbim yardımcıları ol askerlerimizin yardım et rabbim...

inş doğru değildir ölü sayısı daha da fazla olmasın rabbim yardımcıları ol askerlerimizin yardım et rabbim...

arkadaşlar bu konu ile alakalı olaraktan bir kaç arkadaşımla görüştüm onlarda duyduklarını bana ilettiler bilgilerin gerçekliği ya da tam sayısı üzerinde doğruluk garantisi veremem ancak iddalar korkunç

bunları yazmayı yüreğim kaldırmadı açıkçası ularım hepsi yalan asılsız iddalardır

Geri
Üst Alt