Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni leonu mu güzelleştiriyorum

İyi dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim. Yavaş yavaş yapıyoruz çok modele baktık en son bunda karar kıldık.

Sağol mustafa abi hiç görüşemiyoruz abi çok yoğun mu işleriniz.

Aynen kardeşim , vardiyalardan dolayı hiç biyere çıkamıyorum. Birde 2. bebek nedeniyle evde de işler yoğun

Gebze de bir kaç kez arabanı gördüm ama aceleye geldi arayamadım kabahatliyim aslında.

aracın çok güzel olmuş kardeşim maşallah inş kazasız belasız güzel günlerde kullanırsın .

Aynen kardeşim , vardiyalardan dolayı hiç biyere çıkamıyorum. Birde 2. bebek nedeniyle evde de işler yoğun

Gebze de bir kaç kez arabanı gördüm ama aceleye geldi arayamadım kabahatliyim aslında.

Yok abi benimde işler yoğun birde bebek olacakya ona kosuyorum bir ara görüşelim abi ben gelirim yanına

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

aracın çok güzel olmuş kardeşim maşallah inş kazasız belasız güzel günlerde kullanırsın .

Çok sağol arkadaşım tam bitmiş hali daha güzel olacak diye düşünüyorum

hocam jantlar orjinal mi replika mı ? body kit dusunuyorum bende fakat yeni kasaya hiç bir yerde bulamıyorum.

hocam jantlar orjinal mi replika mı ? body kit dusunuyorum bende fakat yeni kasaya hiç bir yerde bulamıyorum.

Jantlar replika fakat çok ağır değil ve gayet güzel ben yaptırıyorum bady kit havalar biraz düzelsin güzel resimler paylasacagim oradan bakarsın

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jantlar replika fakat çok ağır değil ve gayet güzel ben yaptırıyorum bady kit havalar biraz düzelsin güzel resimler paylasacagim oradan bakarsın

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocam bende yazlık lastiklerime jant dusunuyorum o yuzden fikrinizi almak istedim.model arayısındayım.body kit olayı da yaza yapılacak ısler arasında.her ay adapazarına gelmekteyim.izmitlisiniz sanırım.arada görüşür fikir alısverişi yaparız isterseniz ?

Geri
Üst Alt