Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni leonu mu güzelleştiriyorum

Maşallah... abii

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fb126b8b42b64211365ac5fb3b8ef9db.jpg

becb0513e6ae4ad722310e700908a038.jpg

a6744391b2f86523b03ee5b62ab46992.jpg

Ne günler geçmiş ya bu konuyu görünce daha yapılacak çok şey olduğunu fark ettim öncelik almış olduğumuz cupra tamponu montaj etmek ve üzerinde değişiklik uygulamak

Hayırlı olsun abi. Baya dolmuş araba :) Cupra tampon ne kadara mal oldu acaba ya hariç ?

Hayırlı olsun abi. Baya dolmuş araba :) Cupra tampon ne kadara mal oldu acaba ya hariç ?
Sadece tampon 1208tl ekstra ızgaraları falan var toplam 2500-3000tl gibi birşey tutuyor. Servis %15 parça indirimim vardı birde döviz artmadan sipariş verip almış oldum ordan da %5 kar ettim 12ay da kredi kartına taksit

Uzun süredir aradığım ve bulduğum jantlarıma artık kavuştum ve resimlerini eklemeye başlaya bilirim.
f9lcw6.jpg

İlk hali biraz çıplak gibiydi.
2a7g2lc.jpg

koliler geldi sabırsızla indirdim.
9q9ph1.jpg

Actım ve kontrol ettim her birisini
2qa3fpg.jpg

Hemen ağırlıklarını kontrol ettim.
2unyf82.jpg

herşeyi yaptıktan sonra direk ustanın yanına gittim.
9hrzeu.jpg

r77xas.jpg

2latz0h.jpg

5ycfq0.jpg

kbc9it.jpg

2ecjko0.jpg

34yuzpu.jpg

Bunlarda yeni aldığım halı paspaslar. Fakat tam olarak olmadı ilerleyen zamanlarda kendi paspaslarını alacağım.

2uzs2zm.jpg

Veee biraz uzun oldu fakat yavaştan başladık birşeyle yapmaya bildiğiniz üzere yaylar hakkında hala üretici firmayı beklemekteyim onlardan gelecek cevap olumlu olursa siparişini hemen vereceğim. Ayrıca arkadaşımın body kit atölyesi bulunuyor ve burada yan etekleri ve difizör ile ön lip yapacağız istediğimiz gibi ondan sonra da yapılacak bir şey kalmayacak sanırım.

Gayat güzel olmuş araba maşallah
[doublepost=1484304187,1484304154][/doublepost]Cupra tampon ve ızgaralar kaça patladı?

• Beğen
Reaksiyonlar: JLL
Geri
Üst Alt