Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni leonu mu güzelleştiriyorum

maşallah mehmet tabanın düz bassın kardeşim çok güzel olmuş basmak , jant ve spoyler dışında fazla fibere girme bence herzaman sade güzellik daha iyidir unutma :seatMaaşallah

hocam bende yazlık lastiklerime jant dusunuyorum o yuzden fikrinizi almak istedim.model arayısındayım.body kit olayı da yaza yapılacak ısler arasında.her ay adapazarına gelmekteyim.izmitlisiniz sanırım.arada görüşür fikir alısverişi yaparız isterseniz ?

Evet ama gebzede oturuyorum arada izmite gidiyorum bir hafta sonu gelince haber veririm müsait olursan buluşuruz

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rare8etu.jpg

Bady kitt yapılmadan önce güzelce yıkanıp hızlı cila yapıldı

Montaj aşaması

2ume7e3a.jpg

Son hali karsiniz da

yra5ajav.jpg

7egaqyna.jpg

asydyvez.jpg

ta7ere8a.jpg

y9u8esab.jpg

Umarım beğenirsiniz arkadaşlar benim çok beğenerek karar verdiğim ve üzerinde görünce hayran kaldığım bir tasarım oldu yaza doğru da sağlı sollu egzos çıkışlarını da yaparsak tadından yenmez diyebilirim

Mehmet keske arka plakaligin ora ile on plakanin altini piano black yaptirtsaydin bide lip olsa iyi olurmus hayirli olsun

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kendi zevkime göre bir şey yaptırmak istiyordum tam istediğim gibi de oldu bunu yapınca. Birde bizim tamponlar da benim çok hoşuma gitmiyor siyah kaplatmak ama ilerisi için belki yapıla bilir

Mehmet'cim imzan dakiyle yeni fotolar arasında fark var , değişiklik mi yaptın. Yeni hali daha bi güzel geldi bana. Bi ara canlı görelim.

Mehmet'cim imzan dakiyle yeni fotolar arasında fark var , değişiklik mi yaptın. Yeni hali daha bi güzel geldi bana. Bi ara canlı görelim.

Yaptım abi şimdi tam oldu diyebilirim sen müsait olduğun bir zaman söyle buluşalım benim numaram 05442671257 istediğin zaman araya bilirsin mustafa abi

Yaptım abi şimdi tam oldu diyebilirim sen müsait olduğun bir zaman söyle buluşalım benim numaram 05442671257 istediğin zaman araya bilirsin mustafa abi

eyvallah kardeşim , numaran var bende , autowax Hasan'nın orda buluşalım bu hafta saat 4 den sonra

Olur abi ben 6 gibi çıkıyorum işten ondan sonra gelirim direk oraya hem sohbet hemde aracı yikatiriz

Geri
Üst Alt