Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon Bu Aksam Bayilerde

Zaten başta da söylediğim gibi aracı kötüleme gibi bir niyetimin olmadığı. Sadece şahsi düşüncem bu. Sonuçta SEAT'çıyız, neden kötüleyelim. Zaten dikkat ederseniz ben aracın şurası olmamış, burasını beğendim, şurasını beğenmedim gibi ibareler kulanmadım. Şimdi donanım farklarına az çok göz gezdirdiğimde kasa değişikliği, led far, ön konsoldaki değişiklik, mp3-cd oynacının değişikliği ve motor seçeneği dışında çok bir değişiklik bulamadım. 65 bine çıkıldında hani leon mu golf mu denilse ilk tercihim elbetteki golf olur. Rakam ayarlamasında biraz aşırıya kaçıldığını hissettim hepsi bu. 55 bin TL civarı olsa "tamam olabilir" derdim ama 65 bin TL cidden yüksek kalıyor.

Aracı alacak arkadaşlara da her zaman gönülden söylediğim bir söz vardır. Alana da, satana da her zaman hayırlı olması dileğiyle.

Ben size özel yazmadım zaten . Genel olarak hep bir kötüleme var ancak iyi yönlerinden de bahsedilmesi gerektiğini düşünüyorum . Burdan bakıp yorumları okuyup araç tercihi yapan çok insan var. Bende çok kararsız kaldığım için açıkçası biraz olumlu yazılar bekliyorum test eden kullanan arkadaşlardan .
65 bin fiyatı nerden buldunuz zaten onu anlayamadım :)

Sunroof lu ledli 1.4 tsi 140 hp fr 52 milyar .

Ben size özel yazmadım zaten . Genel olarak hep bir kötüleme var ancak iyi yönlerinden de bahsedilmesi gerektiğini düşünüyorum . Burdan bakıp yorumları okuyup araç tercihi yapan çok insan var. Bende çok kararsız kaldığım için açıkçası biraz olumlu yazılar bekliyorum test eden kullanan arkadaşlardan .
65 bin fiyatı nerden buldunuz zaten onu anlayamadım :)

Sunroof lu ledli 1.4 tsi 140 hp fr 52 milyar .
kardeşim fiyat bu
Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Model Fiyatı49.900 TL
Beyaz (O.Beyaz)0 TL
Arka yan hava yastıkları850 TL
Alarm700 TL
Ön arka park sensörü+optik park sistemi1.200 TL
Güvenlik paketi (Arka koltuklar için 3 ad emniyet kemeri uyarı sistemi+yorgunluk uyarı sistemi)350 TL
Kış paketi (ısıtmalı ön koltuklar+elektrikli ısıtmalı yan aynalar+far yıkama sist.)(PL1 PL2 PL5 ile sipariş edilmemeli)900 TL
Seat Fullled +led gündüz sürüş farı+led arka led stop lamb.(sadece lansman paketleri ile sip. geçilebilir,tek geçilemez)2.900 TL
Diz hava yastığı300 TL
Siyah Alcantra spor döşeme1.200 TL
Dokunmatik renkli 5,8" ekranlı RCD MP3 çalar+sd kart+usb+ıpod bağşantısı+bluetooth+8 hoparlör650 TL
Sunroof1.900 TL
Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Toplam Fiyat60.850
daha eklemedigim özellikler var onla beraber 65 geçiyo

kardeşim fiyat bu
Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Model Fiyatı49.900 TL
Beyaz (O.Beyaz)0 TL
Arka yan hava yastıkları850 TL
Alarm700 TL
Ön arka park sensörü+optik park sistemi1.200 TL
Güvenlik paketi (Arka koltuklar için 3 ad emniyet kemeri uyarı sistemi+yorgunluk uyarı sistemi)350 TL
Kış paketi (ısıtmalı ön koltuklar+elektrikli ısıtmalı yan aynalar+far yıkama sist.)(PL1 PL2 PL5 ile sipariş edilmemeli)900 TL
Seat Fullled +led gündüz sürüş farı+led arka led stop lamb.(sadece lansman paketleri ile sip. geçilebilir,tek geçilemez)2.900 TL
Diz hava yastığı300 TL
Siyah Alcantra spor döşeme1.200 TL
Dokunmatik renkli 5,8" ekranlı RCD MP3 çalar+sd kart+usb+ıpod bağşantısı+bluetooth+8 hoparlör650 TL
Sunroof1.900 TL
Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Toplam Fiyat60.850
daha eklemedigim özellikler var onla beraber 65 geçiyo

Opsiyon listesindeki herşeyi koyarsanız araç 70 bin de olur :) kıyaslama yaptığımız 2 baz araca bakmak lazım . 1.4 tsi 122 2012 ve 1.4 140 2013 model .
2013 model 1.4 140 hp fr ın şu anki güncel fr dan donanım olarak ne eksiği var . O yazdığınız özellikleri imkan olup 2012 fr'a da koyarsanız o araçta 50 binleri geçer. Üzerine de motor farkını koysanız oda olur 55 60 :)

Opsiyon listesindeki herşeyi koyarsanız araç 70 bin de olur :) kıyaslama yaptığımız 2 baz araca bakmak lazım . 1.4 tsi 122 2012 ve 1.4 140 2013 model .
2013 model 1.4 140 hp fr ın şu anki güncel fr dan donanım olarak ne eksiği var . O yazdığınız özellikleri imkan olup 2012 fr'a da koyarsanız o araçta 50 binleri geçer. Üzerine de motor farkını koysanız oda olur 55 60 :)
sen hani nerden bulmuştur demiş sin ya bende heralde bundandır diye yazdım yoksa ben zaten karşılaştırmıyorum yalnış anlama .benim için o kapı kolu aşagı indiya orda bitti bende .ben biraz sabit fikirliyimdirde:):)

sen hani nerden bulmuştur demiş sin ya bende heralde bundandır diye yazdım yoksa ben zaten karşılaştırmıyorum yalnış anlama .benim için o kapı kolu aşagı indiya orda bitti bende .ben biraz sabit fikirliyimdirde:):)

Bende belki inanmak istemiyorum yeni Leonun bu olduğuna :)
Şaka bi yana sadece canlı görmek lazım . Bizim leonların da bodykit ve 18 jant la güzel bir araçtan mükemmel araçlara dönüştüğüne çok şahit olduk . Kırmızı 18" cam tavanlı bi fr ön arka tamponda yapılcak ufak değişikliklerle güzel bir araç olabilir . Mükemmel olması pek olası gözükmüyor ama :)

Valla kim ne derse desin ledli full 18 jant cam tavan bu aracı başka bir hale getirir. Birde beyaz olacak tabi. Fr olanı daha da güzellik katar...ama bu aracı kaça verirler bilmem...

Geri
Üst Alt