Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon Bu Aksam Bayilerde

iki leonuda kullanmış biri olarak ben beğendim. style-dizel-otomatik-full ledli güzel olurdu. Eşimi kandırabilirsem alabilirim.

gercekten eski leonun gögsüde bence daha güzel bunda sanki daha bi sade

Dün bayide baktım 5dakka durmadım çok kötü olmuş. param olsa hemen sıfır eski kasa fr alırım. 2012 kasa alanlar bence çok şanslı o donanımı ve kasayı bidaha bulmazlar...

arabanın hatlarını daha keskin yapmıslar bide farlar led olmus iyide hatları keskin olmasına gerek yokki bu araba zaten bu hatları seviliyor ayrıyaten kemikli araba dahada inceltmeye calısmılar sanki ama hayırlısı tabi binmek lazım

45 liraya sıfır ibiza cupra almak varken sadece gülerim :)

2 saat önce incelemeden geliyorum GOP AYGÜV'den. Bence gercektende başarılı bir kasa olmus. Bir kac kıl olduğum basit noktalar var. Ornegin bir önceki style ve FR arası koltukları yere indirme neredeyse yarı yarıya fark ediyordu yani style daha cok asagıya iniyor bu kasalarda da aynısı! basit ama konfor acısından önemli diye düsünüyorum.. koltuk dosemeleri önce ki kasa FRlara gore daha az yanlardan sarıyor. bence eksi....

Kapılarda kaynak izleri yok olmus. Bu guzel. Ön konsept bence harika. Hele ki navigasyonlusu cok basarılı... Bir once ki kasalara nazaran ( fabrika verilerine bakmadım ) göze hitap eden olay ise yüksekligi. Kendi aracım FR oldugu icin Fr yeni kasayı incelemek istedim hali ile. bizim FRlara göre yeni kasa cok asırı yuksek... Göze direkt olarak carpıyor. Multimedya olarak gayet basarılı ozellikle kapı kolonları sesi iyi veriyor. kol dayamayı acarken ki cıkan ses eksi not alır herkes acısından bence. Basit incelemeler fakat kıl olunabilecek seyler benim gozumde ... Haliyle cok takıntılıyım. Direksiyon cok kotu bizim kasa frların daha sportif daha oturaklı direksiyonu tutunca guvenli bir surus icin bizi hazır kılıyor fakat bu yeni kasa da yok..

İç konsept gerek gostergeler ( dijital ) gerek ise multimedya teyp olsun klima tusları havalandırma cıkısları vs gercekten cok iyi. Fakat bizim araclar gercektende daha güzelmiş.. KARARIMI degistirmedim ARACIM hala satılıktır :D :D :D Seat Leon 1.4 TSI FR 2012 Model 41.650 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 109249305

Geri
Üst Alt