Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Kasa Leon Tamamı Sıcak Sıcak

Farları ve stopları beğendim. Arka cam ve yan arka kelebekler köşeli daha güzel olmu, içi mevcut duruma göre çok daha güzel ama önden ibiza gibi olmuş leon daki heybet gitmiş.

üzüm üzüme baka baka kararır audi 3 ile üretim hattı yan yana olunca malzemleride karıştırmışlar heralde :) iyikide beklememişim.

süper.....çıksa da alsam....bir de sessiz ise of anam of....bu benzinliye bile benzinle 5 yıldır biniyorum bunun dizeline kaç yıl binerim bilmem....bu varya canlı dehset durur...

Dıştan şık olmuş, zaten her aracı aynı yapan vag ın yeni seat çizgisine göre çıkarttığı bir araç olmuş. Ama içi heralde VAG grubundaki en çirkin konsollardan biridir. Ekranıda aynı kia hyundai teyplerine benziyor bence berbat olmuş..

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Dıştan şık olmuş, zaten her aracı aynı yapan vag ın yeni seat çizgisine göre çıkarttığı bir araç olmuş. Ama içi heralde VAG grubundaki en çirkin konsollardan biridir. Ekranıda aynı kia hyundai teyplerine benziyor bence berbat olmuş..

Calı canlı görmeden birşey söylememek daha doğru olur...
Ama unutmayalım ki YENİ YENİDİR...

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Calı canlı görmeden birşey söylememek daha doğru olur...
Ama unutmayalım ki YENİ YENİDİR...

araba iyi olmuş,
arka egzoz çıkış 1.nesil leon gibi +
arka kapı tutamağı gözükmese iyi olurdu - (3 kapılı versiyonu çıkaracağından öyle düşünmüşler)
led farlar + (umarım tek donanım çıkarırlar)
sis farları led değil herhalde -
ibizaya benzemiş - (kendine has olmalıydı)
sunroof güzel düşünce + (eskisine göre cam tavan görünümünde )
umarım en bazında bile 17" jant vardır ?
inşallah 1. nesil leon gibi ön kaput pistonlu bagajdada akü çıkışı vardır
yine inşallah 2. nesil gibi işçiliği kötü değildir (1. nesil daha güzel ve kaliteli bir işçiliği / malzemesi vardı)
start/stop yapmışlardır ?
elektronik el freni vardır ?

hep soru işaretiyle yeni leon seneye ağustosta aramızda
2 nesil sahibi olarak (2001-2010) 3.nesili de fiyatı makul olursa kesinlikle alırım

Geri
Üst Alt