Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Kasa Leon Tamamı Sıcak Sıcak

Disini bende begenmedim :( Kendi aracim daha guzel gozukuyo gozume, benim oldugu icindir muhtemelen :) Ici cok basarili ama bu sekilde seri uretime gecilecegini dusunmuyorum. Gecilse bile, ulkemize bu sekilde gelmez bu arac. Dogus sagolsun:mad:

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Disini bende begenmedim :( Kendi aracim daha guzel gozukuyo gozume, benim oldugu icindir muhtemelen :) Ici cok basarili ama bu sekilde seri uretime gecilecegini dusunmuyorum. Gecilse bile, ulkemize bu sekilde gelmez bu arac. Dogus sagolsun:mad:

eski kasa efsane olcak anlaşılan bu yeni cıkanlar yüzünden. bu arada yıllardır bunun icinmi beklettiler bir ton fake resimler cıkmıştı hic birisi bu değil. ayrıca yeni kasayı beğenirsem yeni aldıgım civigi satıp leon almayı düşünüyordum bu resimleri görünce civige devam. bekletildiğimize değmedi kanısındayım

Eski kasadaki tokluk ve ben aslanim diyen çizgiler pek kalmamış sportif ancak bir o kadarda sadeyim diyor..özellikle arka kısım daha düşük ve tombul yapının kaybı aracı golf ve a3 çizgilerinde bir aracın türevi konumuna getirmiş..arka kapı kolununda konması cabası...on tampon eski kasadan izler taşıyor farlar yukardada arkadasın yorumu gibi audı akımının devamı olmuş...kokpit kısmında ise göstergeler şık duruyor ancak düğmelerin bulunduğu alan daha iyi degerlendirilebilinirdi diye düşünüyorum....eski kasaya göre illaki artıları olsada efsane kasanın yerini alma noktasında daha iddali ve daha iyi bir yeni kasa modeli bekliyordum.Hatta 2 ay önce sıfır leon almaya gittiğimde yeni kasasinimi beklesem diye düşünüp sonrasında vazgeçip aracımı alıp çıktığımda acaba yeni kasa yakın zamanda çıkarsa pişman olurmuyum diye düşünmüştüm ve bugün iyikide o gün aslanımı alipta çıkmıştım dedim...

arac fena olmamış içide yeni c4 leri andırıyor

bence cok hoş olmuş. şimdi bumudur yani yen, kasa. kaynak neresi

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

bence cok hoş olmuş. şimdi bumudur yani yen, kasa. kaynak neresi

Keşke arka kapı kolu gizli ve sileceklerin yeri şuanki yerde olsaydı :mad:

Arka tampondaki siyah detay haric bence muhtesem olmus..dusunulebilir ciddi anlamda..

Ön kaputtaki plastik parça yok, kaput daha kısa ve öne doğru eğrisi de artmış... arka taraf A1, ön ibiza, silecekler altta, arka kapı kolu var, yok sevmedim ben... bu böyle çıkarsa Scirocco tercih sebebi olur...

aracı gitgide küçültüp köşeli yapılara yönelmişler alfalara benzemeye başlamış,
nerde o ilk makyajsız kasadaki genişlik ve yuvarlak hatlar ben şahsımca beğenmedim...
eski kasa sahibi olarak mutluyum artık leon efsanesi bitmiş gözüküyor...

Geri
Üst Alt