Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yeni Kasa Leon Tamamı Sıcak Sıcak

Konu, 'Sohbet' kısmında ceycey11 tarafından paylaşıldı.

1. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
  2. karapale

karapale SCW Üyesi

1.185
    80
    48
    İlk yorum benden icine bayildim kasa ibiza cakmasi olmus?? Ama herturlu alinir

Bunu beğendi. kfy bunu beğendi.
  3. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
    bende içiyle jantlarına bayıldım ama sanki leon ölmüş ibion olmuş fazla ibizaya benzemiş vw nin benzer tasarım farklı donanım boyut ve malzeme olayını seata da yerleştirecek korkarım

Bunu beğendi. serkanreis bunu beğendi.
  4. erdal1984

erdal1984 SCW Üyesi

110
    8
    18
    Arkasi a1 benzemiş önü ibizaya. Pek beğenmedim

5. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Çok beğendim ben ya biraz standartlaşmış bir tipi var ama yinede çok şık çok güzel özellikle içini çok sevdim ve yanılmıyorsam sürücü odaklı orta konsol çok daha sportif duruyor kokpit.
    Yanlız dikkat edin farlar komple led:D

6. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    hıc guzel degıl hıc begenmedım efsane kasayın yerını tutmuycagını dusunuyorum onu exoya cok benzemıs ve arka kapı kulbunu gerı getırmısler paylasım ıcın tesekkurler uzun zamndır yenı kasayı bekleyenlerden bırydım ama bekledıgıme hıc degmemıs

7. erdem58

erdem58 SCW Üyesi

30
    4
    8
    bende eskı kasanın yerını tutcagını zatnetmıyorum en azından arka kapı kulbunu eskısı gıbı kalsaydı leona özgü daha şık daha sportıf yapabılırlerdı bence

8. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Olmamış..:mad:

9. CUPRA BOCANEGRA

CUPRA BOCANEGRA SCW Üyesi

541
    190
    43
    ben beğendim güzel :eek:key:içide baya kaliteli gözüküyo

10. songukhu

songukhu SCW Üyesi

129
    36
    28
    bılınen kasa leona gore çağ atlamış.İççini çok begendım.B8 a4 gostergelerıne cok benzettım kadran kısmını.içi gayet başarılı.dışı içinse begenmedım dıyemem.guzel duruyor.canlı gormek gerekecek aracı.Ama bilinen kasayla mukayesede ıyı sewıyelere çıkarmışlar.arka tampon kısmını çok begendımb Egzoz ve bılınen tampona yakın bır tasarım guzel gıtmıs.On tampon kısmı eskı kasadan benzerlık taşıyor gıbı.canlı gormek lazım..on farlar audı akımının baslattıgı yolda dıger markaların taklıtını sımgelıyor.bu kotu bence.

Sayfayı Paylaş