Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Kasa Leon Tamamı Sıcak Sıcak

silecek olayı kötü olmuş ya....yan silecekli bütün araçlar bana zürlü gibi geliyordu....artık 8 yıl sonraki yeni kasayı bekliyorum...:)şimdi bana azcık kızın.....dışı çok güzel fena değil ama içi hiç hoş olmamış yine çarpık ızgara havalandırmaları...klima düğmeleri sanki okyanusta yüzüyor.....of seat of....ama golf de bişeye yaramaz tip olarak....ben golf 7 yi de görüp iki araç arasında karar veririm ama seat fiyat avantajından dolayı cazip geliyor...bide kuzenimin polosonun süspansiyonu daha hoş geldi benimkine göre....dizel olmasına rağmen benim leon daha çok ses alıyor içeri....golf ü değerlendireceğim.....

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

silecek olayı kötü olmuş ya....yan silecekli bütün araçlar bana zürlü gibi geliyordu....artık 8 yıl sonraki yeni kasayı bekliyorum...:)şimdi bana azcık kızın.....dışı çok güzel fena değil ama içi hiç hoş olmamış yine çarpık ızgara havalandırmaları...klima düğmeleri sanki okyanusta yüzüyor.....of seat of....ama golf de bişeye yaramaz tip olarak....ben golf 7 yi de görüp iki araç arasında karar veririm ama seat fiyat avantajından dolayı cazip geliyor...bide kuzenimin polosonun süspansiyonu daha hoş geldi benimkine göre....dizel olmasına rağmen benim leon daha çok ses alıyor içeri....golf ü değerlendireceğim.....

araba yığık görünüm almış. ner de o atılgan duran LEON. farlar, tavan ve aynalaar süper ama karoser yığılmış aşşağı doğru. silecekler,arka kapı kolları gitmiş. LEON a özgü ne varsa atmışlar. ama bu kasanın %100 tek kapısı çıkacaktır çünki ibiza çakması olmuş. ibiza SC gibi Leon SC de çıkacaktır. Mevcut kasa leon hala değerini ve ayrıcalığını kaoruyacak anlaşılan. bi açıdan da Golf VII yi ezmek istememişler anlaşılan. canlı göreceğiz artık ama kimse mevcut kasayı bırakmayacak.

aracıcın dışını bitirmişler içini doldurmuşlar bune be kardeşim bu nasıl bir iştir bi türlü dört dörtlük yapmıyorlar şu arabayı:mad:

arkadaşlar forumdaki sıkıntı yüzünden mesajımı düzenleyemedim bu zamana kadar ancak dikkatli bakarsanız resimler leon FR'ye ait büyük ihtimalle standart leonun içide bu kadar olmayacak maalesef

Dışı hakkında ne desem bilemedim ama direksiyon göbeği hariç içi çok güzel.

İlk bakışta ben de ibizaya benzettim. Leonlardaki o dolgunluğu göremedim kasada. İçi fena olmamış.

canlı görüp ısınmadan bir şey diyemeyeceğim....

Geri
Üst Alt