Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni jantlarim orjinal seat

cenk allah kaza bela vermesın cızıksız gunlerde kullan en kısa zamanda v dese lastıklerden kurtul bence:)

cenk allah kaza bela vermesın cızıksız gunlerde kullan en kısa zamanda v dese lastıklerden kurtul bence:)

ewet abi goya bu en iyilerden goodyear eagle f1 yol tutusu mukemmel bu gece denedim brz araci yoldan cikarmayi fena yol tutuyo ama v desen raylanma yapio yolda sanki sen nie sewmiosun mehmet abi v deseni ?

Ben arabayı serviste yıkatmadım kendim yıkıyorum garantiden çıkmış mıdır? Olay buraya kadar gelecek yakında =)

Ben arabayı serviste yıkatmadım kendim yıkıyorum garantiden çıkmış mıdır? Olay buraya kadar gelecek yakında =)

abi bir yandanda hakli ama adamlar gidip leona 20 inch takan gordum ben :) simdi tak oyle janti bu istanbul yollarinda dagit arabanin altini sonra nerede bu urunun garantisi de :) haksizmiyim

"Sonradan araca takılan parçalar (egzoz vs.) nedeniyle oluşacak hasar ve benzeri durumlar, garanti kapsamında değildir." gibi bir şey(Honda'nın kitapçığında yazıyor)

Şunu unutmamak lazım, değişen parçalarla alakasız parçalar garantiden çıkmaz. Sonradan park sensörü taktınız diye kaporta-boya garantiniz bozulmaz yani. Scirocco forumlarında "Arkada ki yazıları söktürsem garantiden çıkar mı?" diyenler bile var. Onlara benzemeyelim. Sözüm sana değil bu arada =)

Geri
Üst Alt