Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni jantlarim orjinal seat

"Sonradan araca takılan parçalar (egzoz vs.) nedeniyle oluşacak hasar ve benzeri durumlar, garanti kapsamında değildir." gibi bir şey(Honda'nın kitapçığında yazıyor)

Şunu unutmamak lazım, değişen parçalarla alakasız parçalar garantiden çıkmaz. Sonradan park sensörü taktınız diye kaporta-boya garantiniz bozulmaz yani. Scirocco forumlarında "Arkada ki yazıları söktürsem garantiden çıkar mı?" diyenler bile var. Onlara benzemeyelim. Sözüm sana değil bu arada =)

:) orjinal aksesuarlar cok guzel we kaliteli ama iste pahali yoksa alicagim cok sey war ; ibizamnin garantisi bitince oynamadik yerini birakmadim zaten her yerini soktum aracin fakat buna kiyamadim pek ondan boyle bir tercihle zewkimi aldim fakat 225 taban ile inanilmaz artti yol tutusu daha yay takmadan virajlarda fln inanilmaz oldu arac lastigin de etkisi war tabi eagle f1 eski efsanelerden :) oneririm siddettle jant degistirmek isteyenlere resmen daha zewkli oldu arac 45 yanak sayesinde cok ta bir degisiklik olmadi konforda anlasilmaz yani cok memnun kaldim simdi sira seat sport yaylarda :)

:) orjinal aksesuarlar cok guzel we kaliteli ama iste pahali yoksa alicagim cok sey war ; ibizamnin garantisi bitince oynamadik yerini birakmadim zaten her yerini soktum aracin fakat buna kiyamadim pek ondan boyle bir tercihle zewkimi aldim fakat 225 taban ile inanilmaz artti yol tutusu daha yay takmadan virajlarda fln inanilmaz oldu arac lastigin de etkisi war tabi eagle f1 eski efsanelerden :) oneririm siddettle jant degistirmek isteyenlere resmen daha zewkli oldu arac 45 yanak sayesinde cok ta bir degisiklik olmadi konforda anlasilmaz yani cok memnun kaldim simdi sira seat sport yaylarda :)

Biraz ucuzlatsalar aslında çok satacaklar aksesuarları. Gerçi pahalı olunca da belediye dağıtmış gibi olmuyor kimsede =)

Bu arada söylememişim hayırlı olsun=)

hayırlı uğurlu olsun abi :) yay istiyo ama araba 3.5luk yay ile hem görünüs hemde tutunma yüzde elli kesin artar yani :D

Geri
Üst Alt