Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni jantlarim orjinal seat

Güzel olmuş. Fiyatlardan bahsetmiyorsunuz? Nereye ne kadara yaptınız? Eski jantlar ne oluyor onlari alan varmi? :)

jant fiyati 1920 lastik bedava :) arkadas sag olsun ; uzerindeki jantlarda duruyo onlari wermedim 8 bin km de daha lastikleri onlarida kullaniriz daha

bu jantin parca numarasi 5p0601025d tanesi 480 ahmet bey ; malesef war boyle durumlar ahmet bey orjinal olmiyinca jantlar sorun cikabiliyor ama cozumu kolay orji jantlarinla gidersin servise ya da bi arkadastan rica edip onun jantlari talkarsin hic problem olmaz :)
Teşekkür ederim cevabınız için:) Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle...

fr jantlarına benzıyo jantlar ama fume deıl galıba, içinize sindiyse güle güle kullanın, ama garantiden jant yuzunden cıkması benı cok sasırttı aracın, benım aracta 2012 ye kadar garantıde hala eskı sahıbı uzattırmıs, ama ben camları komple fılm yaptırıdm , aynları on panjuru falann pıyono black yaptım , acaba garatıden cıkmısmıdır bakıma gıdınce sorucam doğuşa , cıktı derlerse bakımı yaptırma cıkarım valla:D

bu arada jantlar gercekten cok pahalıymıs 3000 tl bbs ch verıyolarkı kalıtesı tarısılmaz..

Hayırlı olsun , Kazasız belasız ;)

Ayrıntılı foto bekliyoruz :)

fr jantlarına benzıyo jantlar ama fume deıl galıba, içinize sindiyse güle güle kullanın, ama garantiden jant yuzunden cıkması benı cok sasırttı aracın, benım aracta 2012 ye kadar garantıde hala eskı sahıbı uzattırmıs, ama ben camları komple fılm yaptırıdm , aynları on panjuru falann pıyono black yaptım , acaba garatıden cıkmısmıdır bakıma gıdınce sorucam doğuşa , cıktı derlerse bakımı yaptırma cıkarım valla:D

bu arada jantlar gercekten cok pahalıymıs 3000 tl bbs ch verıyolarkı kalıtesı tarısılmaz..

Garantiden çıktı mı diye sorarsanız çıktı derler yoksa akıllarına bile gelmez:)

Geri
Üst Alt