Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yeni BMW 1.16 i

Konu, 'Sohbet' kısmında E_G_E tarafından paylaşıldı.

1. E_G_E

E_G_E SCW Üyesi

1.183
    133
    63
    Cuma günü yeni BMW 1.16 i siparişimi verdim mayıs başı teslım alıcam kısmetse ve bi aksilik olmazsa arac kırmızı renk olucak ve sportline donanım. Bu arada aracı tercıh etmemın sebebı 1.6 turbo oldugu ıcındı 136 hp ve 220 nm torku beni çok etkiledi .Aslında beyendiğim bi araç değildi ama bi arkadasım aldı yeterınce ınceledım ve kullandım ön yargılarım kalktı 8 ileri otomatık sanzıman cok basarılı i drive gercekten cok dolu ve arac hakkında cok bılgı verıyor . Şimdi 2 ay beklemesi kaldı :)

2. samiramist

samiramist SCW Üyesi

747
    11
    18
    bence dizelinide alabilirdiniz performans bakımından o da çok güzeldir diye umuyorum

3. E_G_E

E_G_E SCW Üyesi

1.183
    133
    63
    Artık eskisi kadar uzun yolum yok günde 100 km ye yakın yapsaydım kesin dizel alıcaktım ama yeni evim sayesinde yaptıgım yol cok azaldı bu yuzden benzınlıyı tercıh ettım acıkcası ve en onemlı nedenım otomatık olması dizel sadece manuel geldıgı ıcın tercıh etmedım

4. akin

akin SCW Üyesi

1.868
    91
    48
    aşk üç harfdir...

5. E_G_E

E_G_E SCW Üyesi

1.183
    133
    63
    Bende oyle dedım en sonunda BMW de karar kıldım uzun zamandır arayış içindeydim umarım dogru bı karar vermişimdir

6. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    akııııın bmw aldınya artık aşk 3 harftir diye diye dolaşırsın puhaha

Bunu beğendi. E_G_E bunu beğendi.
  7. tolga.gokdemir

tolga.gokdemir SCW Üyesi

158
    27
    28
    Hayırlısı olsun inşallah. Güzel bir tercih olmuş bence. Kısa zamanda kavuşmanız, teslimatın ertelenmemesi dileğiyle...

8. E_G_E

E_G_E SCW Üyesi

1.183
    133
    63
    Amin çok teşekkür ederim iyi dileklerin için bende iyi bir karar verdiğimi düşünüyorum tek derdi şu 2 ay beklemesi umarım daha fazla uzatmazlar :)

9. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.519
    1.589
    113
    Kardesim hayirli ugurlu olaun allah kaza bela vermesin

10. SystemDeluxe

SystemDeluxe SCW Üyesi

157
    22
    18
    Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Eski bir BMW'ci olarak aşk gerçketen 3 harftir :)

Sayfayı Paylaş