Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni BMW 1.16 i

Hayirli olsun, kazasiz belasiz insallah:eek:key: Araci ne kadara aldiginizi soyleyebilirmisiniz acaba bi sakincasi yoksa? :)

Hayirli olsun, kazasiz belasiz insallah:eek:key: Araci ne kadara aldiginizi soyleyebilirmisiniz acaba bi sakincasi yoksa? :)

Cok tesekkür ederim araca baya opsiyon ekledım kısaca aklımda olanları yazıcam sportline paket,17.jant,sunroof,bi xenon far ve far yıkama ,servotronik direksiyon,fren sistemli cruze control bir iki şey daha vardı gelmedi şimdi aklıma toplam 40000 euro yu bıraz gectı ama ındırım olucak suan 36000 gıbı bıseye gelıcek ama onemlı olan mayıs ayındaki kurlar asıl o zaman tam fiyat belli olucak ve ona göre indirim yapılcak daha öncede BMW alınmıstı ona göre bi iskontomuz olucak

Araban hayırlı olsun ben geçen gün kullandım gerçekten çok keyifli

gule gule kazasız belasız kullanmanız dılegıyle

Geri
Üst Alt