Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni BMW 1.16 i

E_G_E

Kayıtlı Üye
Cuma günü yeni BMW 1.16 i siparişimi verdim mayıs başı teslım alıcam kısmetse ve bi aksilik olmazsa arac kırmızı renk olucak ve sportline donanım. Bu arada aracı tercıh etmemın sebebı 1.6 turbo oldugu ıcındı 136 hp ve 220 nm torku beni çok etkiledi .Aslında beyendiğim bi araç değildi ama bi arkadasım aldı yeterınce ınceledım ve kullandım ön yargılarım kalktı 8 ileri otomatık sanzıman cok basarılı i drive gercekten cok dolu ve arac hakkında cok bılgı verıyor . Şimdi 2 ay beklemesi kaldı :)

bence dizelinide alabilirdiniz performans bakımından o da çok güzeldir diye umuyorum

bence dizelinide alabilirdiniz performans bakımından o da çok güzeldir diye umuyorum

Artık eskisi kadar uzun yolum yok günde 100 km ye yakın yapsaydım kesin dizel alıcaktım ama yeni evim sayesinde yaptıgım yol cok azaldı bu yuzden benzınlıyı tercıh ettım acıkcası ve en onemlı nedenım otomatık olması dizel sadece manuel geldıgı ıcın tercıh etmedım

Bende oyle dedım en sonunda BMW de karar kıldım uzun zamandır arayış içindeydim umarım dogru bı karar vermişimdir

akııııın bmw aldınya artık aşk 3 harftir diye diye dolaşırsın puhaha

Hayırlısı olsun inşallah. Güzel bir tercih olmuş bence. Kısa zamanda kavuşmanız, teslimatın ertelenmemesi dileğiyle...

Hayırlısı olsun inşallah. Güzel bir tercih olmuş bence. Kısa zamanda kavuşmanız, teslimatın ertelenmemesi dileğiyle...

Amin çok teşekkür ederim iyi dileklerin için bende iyi bir karar verdiğimi düşünüyorum tek derdi şu 2 ay beklemesi umarım daha fazla uzatmazlar :)

Kardesim hayirli ugurlu olaun allah kaza bela vermesin

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Eski bir BMW'ci olarak aşk gerçketen 3 harftir :)

Geri
Üst Alt