Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yekta KURTULUŞ Galatasaray'da

Konu, 'Futbol' kısmında biLaL tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. biLaL

biLaL SCW Üyesi

1.581
    110
    63
    Kasımpaşa futolcularından Yekta KURTLUŞ Gatasaraya transfer olmuştur.

2. TAYFUNN

TAYFUNN SCW Üyesi

252
    0
    16
    Türk Telekom Arena ya yakışır yıldızlar beklerken nerde çürük çarık futbolcular var topluyolar yine :mad:

3. biLaL

biLaL SCW Üyesi

1.581
    110
    63
    Yektanın Galatasarayda başarılı olacağını düşünüyorum tabiki takımda kötü futbol düzeni ve futbolcular mevcut fakat takımında genc futbolculara ihtiyacı var Ayhanın yaşınıda düşünürsek Ayhanın oynadığı mevkiye Yektanın iyi bir tercih olduğunu düşünüyorum ki Barış oradaki eksikliği gideremedi.

4. TAYFUNN

TAYFUNN SCW Üyesi

252
    0
    16
    o mevkide avrupada top koşturan futbolcuları düşünürsek beşiktaş tan ne eksiğimiz var

5. CanCan11

CanCan11 FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.406
    1
    0
    Umarım takımımıza hayırlı olur....

6. TAYFUNN

TAYFUNN SCW Üyesi

252
    0
    16
    Stadın açılışında saçma sapan bir gösteri grubuna o kadar paralar ödeneceğine takıma transfer yapsalar olmazmıydı ikinci yarı başlıcak daha bir santrafor trasnferini bitiremediler gol atıcak futbolcu yoq elimizde. Taraftar neyi beklerken yönetim neyle uğraşıyor

7. TAYFUNN

TAYFUNN SCW Üyesi

252
    0
    16
    İyi bişey olsa kasımpaşa bırakmazdı adamlar küme düşecek

8. biLaL

biLaL SCW Üyesi

1.581
    110
    63
    Beşiktaşı örnek gösteriyorsun fakat beşiktaşın orta sahasını yurdışından süslemesine rağmen 14 puan fark mevcut ve gelen transferlerin takıma katkızı az derece ve Yektanın Ts.da oynayan Selçukla aynı kategoride olduğunu düşünüyorum. Galatasarayın kadro yapısı her zaman orta sahasında Türk futolculardan kurulu olduğunuda unutmamak lazım.

9. biLaL

biLaL SCW Üyesi

1.581
    110
    63
    inşallah Can iyi olacağını düşünüyorum.

Bu arada Pazar günü Tek yumruk için büyük protesto hazırlıkları var sizde varmı bişeyler ?

10. 18891945

18891945 SCW Üyesi

784
    122
    43
    Yekta'nın 5-6 maçını izledim..Tamamen basın tarafından şişirilmiş bir adam olduğunu düşünüyorum..Beşiktaş'la adı geçtiğinde üzülmüştüm, Gs ye gitmiş,sevindim..26 yaşına gelmiş adam,geçen sene adını duyan,bilen yoktu..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş