Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yekta KURTULUŞ Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana mantık dışı gelen konular var !

Sen Sayın Adnan POLAT !

Hayatımda tanıdığım en karektersiz takım başkanısın resmen ya salak salak transferler yapıyorsun. Takımın durumu kötü mü kardeşim kötü dimi biraz alt yapıya in ya adam yetiştir alt yapıdan çıkar onlar oynasın zaten kötü takım en azından takım en azından türk futbolu yeni yetenekler kazanır lafa gelince mangalda kül bırakayan başkanımız şimdi nerdesin söylermisin !

iyi topçu ama Gsden bir cacık olmaz. İstanbul takımlarına 5 atarız şuan..

Ben iki takımın orta sahasını karşılaştırmıyorum iki takımın kültürel yapısını söylüyorum bizde yabancı orta saha iş yapmıyor geçmiştede bu böyle idi barış - ayhan - cana yı saydıklarınla kıyaslamak sadece fanatizm olur.

sakatlıklardan doğan puan kayıpları tüm takımlar için büyük dez avantaj Türkiyede problem burda zaten aldığımız oynucalara sakatlanacakmış gözü ile bakmıyoruz ve alternatiflerini oluşturmuyoruz.Bugün Tranbzonun sağladığı başarı biraz burdan kaynaklanıyor sahadaki her futbolcunun alternatifi mevcut. Beşiktaş,Galasaray ve Fenerde bu mevcut değil ve işin kötü tarafı mevcut kadroyu oluşturmadan sürekli rotasyon oluşturuldu 3 takımımızda şu acıdan da bakabiliriz ilk 3 takımda geçen seneki kadrosunu koruyarak üstüne alternatifler aldırlar ve şuan ilk 3 sıradalar Trabzon,Bursa,Kayseri Beşiktaş,Fener ve G.s ise bunu sağlayamadı.

açıkçası ben Trabzon konusuna katılmıyorum..şöyle bir düşünürsek, cale-giray (glowacki)-egemen-serkan-colman-selçuk(uzaktan sürekli şut çeken uzun gurbetçi eleman,adını unuttum şimdi)-burak-jaja-umut-engin..nadiren,belki 1 kişi değişik bu kadro ile oynadılar..yedekten gelip etki sağlayabilecek adamlar yattara ve alanzinho diyebiliriz..bütün kadro bu kadar..geri kalanlar sezonda forma görmemiş adamlar.. merak ediyorum, selçuk-umut-burak 1 ay sakatlansa neler olur..

açıkçası ben Trabzon konusuna katılmıyorum..şöyle bir düşünürsek, cale-giray (glowacki)-egemen-serkan-colman-selçuk(uzaktan sürekli şut çeken uzun gurbetçi eleman,adını unuttum şimdi)-burak-jaja-umut-engin..nadiren,belki 1 kişi değişik bu kadro ile oynadılar..yedekten gelip etki sağlayabilecek adamlar yattara ve alanzinho diyebiliriz..bütün kadro bu kadar..geri kalanlar sezonda forma görmemiş adamlar.. merak ediyorum, selçuk-umut-burak 1 ay sakatlansa neler olur..
Yeni alınan polanyalılar war bişey olmaz. 2002den beri Trabzonun bütün maçlarına gidiyorm ve şuanki takım istanbul takımlarına 5 atar..

peki kenardan gelenler kötümü alanzinho , yattara , ceyhun gülselam, ferhat ve yeni iki polonyalı var. en iyi futbolcularından biri yattara ide ve bir zamanlar yattarasız trabzon çok puan kaybetti onun yerine ise alanzinho ve jaja yı kattılar ki yattara oynamasa bile artık eksiklik hissetmiyorlar.

peki kenardan gelenler kötümü alanzinho , yattara , ceyhun gülselam, ferhat ve yeni iki polonyalı var. en iyi futbolcularından biri yattara ide ve bir zamanlar yattarasız trabzon çok puan kaybetti onun yerine ise alanzinho ve jaja yı kattılar ki yattara oynamasa bile artık eksiklik hissetmiyorlar.

tam olarak bundan bahsediyorum işte..alanzinho-yattara, (ki benzer özellikteki elemanlar)..defansif sayılabilecek sadece (az önce adını hatırlayamadığım,sağolasın söyledin,:)) ceyhun var..Adamların 4. stoperi mustafa yumlu mu neydi..(bize de gol atmıştı ilk ve tek maçında:)) ama sakatlık olayını bu saydıklarımızdan hiçbiri yaşamadı..sadece yattara..Beşiktaşın durumuna bak bir de:toraman-ferrari-zapo-ersan-sivok.. 5 stoper olmasına rağmen,sakatlıklardan, marco nun bile stoper oynadığı maç oldu..o kadar hücumcu olmasına rağmen,sakatlıklar yüzünden ali küçik ile maçlara çıktık.. Zaten Trabzonspor da alternatif eksikliğini farkına varmış olacak ki, brozek leri ve m. çakırı aldı..ama bu alınanların da savunma ile alakaları yok..brozeklerden piotr kanat adamı..çok gerekli bir transfer değil..pawel ise santrafor,son derece yerinde bir transfer..yararlı olurlar mı olmazlar mı bilmiyorum,ama 2001-2002 yıllarında,bunlar wisla da oynarken,büyük takımlar hep izliyordu..adları biliniyordu..sonra nedense kimse almadı..ilk defa çıkacaklar yurt dışına..ama dediğim gibi, defansif oyuncu problemleri var..olası uzun süreli sakatlık-ceza durumlarında Trabzon savunmasının zorlanmasını bekliyorum..

Beşiktaş-Trabzonspor arasında 5 olayını son gördüğümde, sinan engin takımı geri çekmeye çalışıyordu..

Her takımın iyi zamanları wardır şimdide Trabzon, 70li yıllarda istanbul takımları maç başlamadan bizimkilere abi ne olur 3den fazla atmayın die ricada bulunurlardı..

tam olarak bundan bahsediyorum işte..alanzinho-yattara, (ki benzer özellikteki elemanlar)..defansif sayılabilecek sadece (az önce adını hatırlayamadığım,sağolasın söyledin,:)) ceyhun var..Adamların 4. stoperi mustafa yumlu mu neydi..(bize de gol atmıştı ilk ve tek maçında:)) ama sakatlık olayını bu saydıklarımızdan hiçbiri yaşamadı..sadece yattara..Beşiktaşın durumuna bak bir de:toraman-ferrari-zapo-ersan-sivok.. 5 stoper olmasına rağmen,sakatlıklardan, marco nun bile stoper oynadığı maç oldu..o kadar hücumcu olmasına rağmen,sakatlıklar yüzünden ali küçik ile maçlara çıktık.. Zaten Trabzonspor da alternatif eksikliğini farkına varmış olacak ki, brozek leri ve m. çakırı aldı..ama bu alınanların da savunma ile alakaları yok..brozeklerden piotr kanat adamı..çok gerekli bir transfer değil..pawel ise santrafor,son derece yerinde bir transfer..yararlı olurlar mı olmazlar mı bilmiyorum,ama 2001-2002 yıllarında,bunlar wisla da oynarken,büyük takımlar hep izliyordu..adları biliniyordu..sonra nedense kimse almadı..ilk defa çıkacaklar yurt dışına..ama dediğim gibi, defansif oyuncu problemleri var..olası uzun süreli sakatlık-ceza durumlarında Trabzon savunmasının zorlanmasını bekliyorum..

abi öyle diyorsun ama kenar defans hattı için bekletilen Ferhat ve Sezer var sezerde sivasdan gelmişti sivasın iyi olduğu dönemde.

abi öyle diyorsun ama kenar defans hattı için bekletilen Ferhat ve Sezer var sezerde sivasdan gelmişti sivasın iyi olduğu dönemde.

(bu arada konunu biraz dağıttım sanırım,futboldan inanılmaz keyif aldığım için konuşuyorum,eğer rahatsız olursan,söylemen yeterli,alınma-gücenme olmaz:eek:key:)

ferhat stoper oynayabilen bir oyuncu değil..bek oynuyor,genelde serkanın alternatifi olarak düşünülebilir,ki tanıdığım trabzonsporlulardan ferhatı beğenen yok..ben yorum yapabilecek kadar uzun izlemedim..sezer ise sivasta oynarken önliberoda hırçın,savaşçı bir oyuncuydu..i. dağaşan ile birlikte tabiri caizse kasaplık yapıyolardı..ama Selçuk yada Colman ın oyuna etkisinin yarısını bile yapabileceğini düşünmüyorum..ama dediğim gibi,glowacki-egemen-giray..adamların 4. stoperi a2den..

bi de trabzonda taşlar tam yerine oturdu abi..herkes yerini ve görevini tam benimsemiş görünüyor..sürekli aynı kadro,birarada oynayan oyuncular..egemen,sanırsın puyol..giray desen glowackiyi hiç aratmadı..burak desen,eski vurdumduymazlığından eser yok..engin baytar bile efendi adam olmuş gibi görünüyor..selçuk-ceyhunun transfer söylentileri çıktı,aynı gün konu kapandı..(sezon sonuna atıldı) elbette işler iyi giderken böyle görünüyor..Ben trabzonsporun gerçek gücünü 2. yarıda görebileceğimizi düşünüyorum..ilk yarıda bazı deplasman maçlarında çok talihli puanlar aldılar..(ilk aklıma gelen antep) ama asıl zor deplasmanlar bu yarıda oynanacak..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt